Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Częstochowa, PL

On Useme since 29 November 2018

Business bag icon

Deals 15

SUCCESSFUL: 15

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Każda wielka zmiana zaczyna się od małego kroku. Nie inaczej jest z mediami społecznościowym. Prowadzenie social media to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w dobie Internetu. Chcesz sprzedawać więcej, ale dalej nie wiesz, o czym pisać w social mediach i jak angażować społeczność? Czujesz, że na Twoim fanpage "coś nie gra"? Postaw na unikalny content, który realnie sprzedaje. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Narzędzia pracy: Corel Draw, Adobe Photoshop, InDesign, Lightroom. Portfolio: https://tencontent.pl/

Portfolio

Portfolio item Portfolio

Prowadzenie social media to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w dobie Internetu. Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube oraz najnowsze medium w sieci – TikTok – to najczęściej wykorzystywane narzędzia w celach marketingowych. Dlaczego? Przede wszystkim z

Portfolio item Prowadzenie social media

Chcesz sprzedawać więcej, ale dalej nie wiesz, o czym pisać w social mediach i jak angażować społeczność? Czujesz, że na Twoim fanpage "coś nie gra"? Postaw na unikalny content, który realnie sprzedaje. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Portfolio item Projektowanie graficzne

Zajmujemy się projektowaniem graficznym od ponad 10 lat. Na swoim koncie mamy mnóstwo zrealizowanych projektów z różnych branż.

Completed offers 2

  • Zlecę przygotowanie 3 banerów na potrzeby promocji sklepu z żywnością bio w serwisie facebook. Wymiary grafiki: 1200x444 px Format: PSD z odpowiednio opisanymi warstwami Termin realizacji: do 5 dni roboczych Możliwość korzystania z grafik z serwisu freepik.com
  • We are looking for a freelancer for photo processing. A sample photo is attached. Scope of work: - alignment to vertical and horizontal - brightening - white balance: cool, but still natural - leveling and lowering the garage structure to the ground (removing holes) - drawing out the blacks - leveling and cleaning the pavement - removing the fence and other unnecessary elements such as the lamp, the tree behind the garage, etc. - color of grass and plants: natural, juicy green - removal of license plates We care about an aesthetically processed photo. Ultimately, we are interested in permanent cooperation. We have a high demand for this type of service. Once we select a freelancer and set up a contract on Useme, we will provide daily assignments.