Freelancer profile

Deals

Successful: 69
Disputed: 0
Failed: 0

About me

Klawiatura to magiczne urządzenie dzięki któremu można napisać wszystko... Że nasze doświadczenie gwarantuje sukces naszym klientom… że projektujemy kompleksowo od A do Z… że niszczymy konwencje i, że w naszym biurze jest prąd i przez szybę wpadają promienie słoneczne.

Możemy napisać, że jesteśmy jak wszechobecny "krzyk Wilhelma" o poranku. Znamy wielu wpływowych ludzi biznesu, polityków, sprzątaczy w TESCO, monarchów jak np. Kubuś Puchatek, który jest agentem podziemia francuskiego ruchu oporu i ma w naszej piwnicy kanał przerzutowy Częstochowa-Burkina Faso, aby szmuglować mąkę z zachodu w kołach od STARA.

Możemy napisać również, że pracujemy na sprzęcie specjalnie sprowadzonym z N.A.S.A i posiada on moc obliczeniową trajektorii lotów pocisków balistycznych. Naszym jedynym celem jest władza nad światem. Potrafimy latać. A filozofia naszej firmy to "FU*K THE STATUS QUO!" (tutaj wyjątek 100% prawda).

Mieliśmy okazję pracować dla samego Lucyfera. Swoją drogą bardzo miły gość, organizuje wycieczki krajoznawcze dla obcokrajowców.(serio! mają nawet własną stronę internetową!). Projekty wykonujemy z prędkością myśli naszych polityków. ( prędkość zbliżona do oczekiwania na spóźniony pociąg).

Siejemy grozę i wyrzynamy w pień konkurencje w sposób jaki dzisiejsi dżihadyści mogliby tylko pomarzyć. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki. Na cuda trzeba kilka dni poczekać.

W skrócie... JESTEŚMY ROZTAŃCZONYM PYŁEM TEGO ŚWIATA!

Ale proszę nie wierzyć nam na słowo ;). Uwierzcie nam na oko!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio filmowym w celu okazania naszego doświadczenia.

Między innymi, realizowaliśmy koncert dla Wiedeńskiego instytutu muzycznego "Morphing Music Institute Of Vienna" pod skrzydłami UNIVERSAL MUSIC, w którego skład wchodzi Andreas Scholl - światowej sławy śpiewak operowy, którego jeden z utworów (Nisi Dominus (Psalm 126), R. 608: IV. “Cum dederit” (Andante)) znalazł się na ścieżce dźwiękowej najnowszego filmu z Jamesem Bondem - SPECTRE.

Link do filmu reklamowego Wiedeńskiego Instytutu Muzycznego naszej realizacji -

https://www.youtube.com/watch?v=E4Zp0PpHV6s

Link do klipu z koncertu naszej realizacji -

https://www.youtube.com/watch?v=_lEWpjTfhCE

Realizowaliśmy również krótkometrażowy film dokumentalno - promocyjny dla jednego z największych światowych widowisk jakim jest francuski cyrk - Cirque Du Soleil.

Link do wideo - https://www.youtube.com/watch?v=E4IsxnkJ1jY&t=5s

Ponadto realizowaliśmy filmy reklamowe dla: Bergans Of Norway - Norweska firma produkująca odzież outdoorową ze 125 letnim stażem na rynku, stale współpracujemy z Wiedeńskim instytutem muzycznym "Morphing music institute of Vienna - Morphing Vienna Chamber Orchestra". Współpracujemy również z "Portalem Górski" - jednym z największych portali o tematyce turystyki górskiej w Polsce. Oraz realizowaliśmy wiele filmów reklamowych dla wszelakich branż międzynarodowych jak i Polskich, których filmy znajdą Państwo w naszym pełnym portfolio na:

Bezpośredni link do pełnego portfolio - https://www.youtube.com/lookingglassfilmstm

"I niech moc będzie..." sami wiecie. (:

Skills

Advertising photography Animation Outddor photography Panoramic photography Photography Promotional video Video Video editing Video editing

Portfolio

portfolio/078/037478/Bez tytułu.jpg Cirque Du Soleil - realizacja filmu reklamowego dla jednego z największych cyrków świata

Cirque du Soleill to firma założona w Quebec, uznawana na całym świecie za sprawą wysokiej jakości rozrywki artystycznej. Dziś z wielką dumą i ogromnym zaszczytem, za zgodą władz Cirque Du soleil, możemy zaprezentować Wam, naszą próbę uchwycenia istoty, drzemiącej za kurtyną pasji i wyobraźni. Niniejszy film jest hołdem i prezentem zarazem, złożonym twórczości tego wspaniałego świata pełnego magii, osobliwych postaci i nieokiełznanej energii płynącej ze współczesnego cyrku jakim jest Cirque Du Soleil!

portfolio/078/037478/Bez tytułu2.jpg Destination Kraków - Film reklamowy dla Krakowskiej firmy transportowej

We understand the meaning of first class service, which is why we offer the best ground licensed transportation services in Kraków, Poland and Europe. All our drivers speak English . You'll have no problem communicating with them and reaching your destination in most easy and safe way. All our vehicles are new, clean and air-conditioned, with free Wi-Fi, allowing maximum comfort while you travel. With us you do not share the vehicle with other people. Whichever option you choose, transfers or trips, our friendly chauffeur will be always on time and ready to help. We track arriving flights online, so even if your flight is delayed or arrives early, we'll be there for you.

portfolio/078/037478/Bez tytułu4.jpg Rusinowa Polana w Bieszczadach - Film reklamowy dla gospodarstwa agroturystycznego

Rusinowa Polana powstała ponad 40 lat temu, gdy Stanisław Rusin z żoną Krystyną postanowili wynieść się z zatłoczonego Zakopanego, które ich zdaniem już w latach 60. było zbyt ciasne, aby spędzić w nim całe życie. Gdy wiosną 1970 r. zobaczyli rozległą polanę w dolinie Sanu, na południowym stoku Otrytu, stwierdzili, że warto podjąć wyzwanie – i przenieść się w Bieszczady. Początki były bardzo trudne. Teren był dziki. Nie istniał żaden budynek, nie było infrastruktury. Należało zacząć od ręcznego wykarczowania lasu i postawienia prowizorycznego szałasu, który powstał dopiero w grudniu. Do tego czasu jedynym ich schronieniem był namiot. Z roku na rok teren stawał się coraz lepiej zagospodarowany. Nikt wtedy nie przypuszczał, że gospodarstwo zostanie kiedyś przekształcone w ośrodek turystyczny. Na początku była tu hodowla bydła, potem owiec, a następnie koni.

Nazwa Rusinowa Polana pochodzi od nazwiska gospodarzy. Zawdzięczamy ją zakopiańskim kolegom Stanisława, którzy adresując listy obok adresu dopisywali żartem: „Rusinowa Polana“. I tak zostało! Obecnie gospodarstwo prowadzą Andrzej Rusin z żoną Izą, kontynuując dzieło rodziców. Przez dziesięciolecia działalności przewinęło się przez nasz dom wiele ciekawych osobistości. Goście przyjeżdżają do nas kolejnymi pokoleniami tych samych rodzin. Każdy z nich wnosi własną pozytywną energię, która tworzy magię tego miejsca. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Rusinowej Polany. Z pewnością będzie to też okazja do opowiadania sobie barwnych, bardziej lub mniej prawdziwych, historii bieszczadzkich.

portfolio/078/037478/maxresdefault.jpg Castle Party Festival 2017 - International Trailer

Jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego odbywający się na przełomie lipca i sierpnia na zamku w Bolkowie. Pierwszy koncert odbył się w 1994 roku na zamku Grodziec. W imprezie wzięło udział około 300 osób, zagrało pięć zespołów, niektóre w tym czasie dopiero zaczynały swoją działalność. Edycje druga (1995) i trzecia (1996, ponad 1000 osób) były także zorganizowane na zamku w Grodźcu, jednak ze względu na to, iż z roku na rok przybywało na festiwal coraz więcej fanów tego typu muzyki, festiwal przeniesiony został na zamek w Bolkowie[1].

portfolio/078/037478/maxresdefault_olkV7J2.jpg Bergans Of Norway - Commercial 2016

Bergans Of Norway - Norweska firma produkująca odzież outdoorową ze 125 letnim stażem na rynku.

portfolio/078/037478/maxresdefault (1).jpg Morphing Music Institute Of Vienna - Commercial 2017

Wiedeński Instytut Muzyczny na czele z orkiestra Morphing Chamber Orchestra Of Vienna

Opinions 7

DROP TABLE USERS
on 2021-05-07
Wystawiona opinia
Sprawne, ładne i pomysłowe wykonanie.
Jacek Bujko
on 2020-09-09
Wystawiona opinia
Świetny kontakt, bardzo dobry efekt pracy, szczerze polecam!
japakoniu
Japakoniu
on 2020-07-29
Wystawiona opinia
Fachowa robota w ekspresowym tempie. Polecamy!
BSafer.pl
BSafer.pl
on 2020-07-08
Wystawiona opinia
Super współpraca
MEXPO
MEXPO
on 2020-06-15
Wystawiona opinia
2gie zlecenie, wszystko ok - szybko i wg zamówienia, dziękuję
MEXPO
MEXPO
on 2020-06-04
Wystawiona opinia
Bardzo szybka realizacja. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Dziękuję.
Kancelaria
on 2019-08-20
Wystawiona opinia
Wykonanie sprawne i zgodne z oczekiwaniami. Bardzo dobry kontakt.