Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wągrowiec, PL

On Useme since 3 May 2024

About me

We specialize in advanced technological and marketing solutions, providing comprehensive services for your business. Here's what we do:

Web scraping and data automation; Creating logos and graphics; Construction of online stores; Advertising and marketing; AI integration; Redesign and creation of websites; Graphic services for events;

Whether you need automation, online stores, effective advertising campaigns or professional graphics, we have the experience and knowledge to help you achieve your business goals. Contact us to find out how we can support your business.

Portfolio

Portfolio item Mój dom rekreacyjny

Zaprojektowana strona internetowa dla MyLeisureHome.co.uk. Jako eksperci od stron internetowych współpracowaliśmy z firmą aby stworzyć zachęcającą przestrzeń online. Odkryj swój wypoczynek poprzez stronę internetową zaprojektowaną z pasją i precyzją.

Portfolio item Sprzedaj karawanę

Dzięki przyjaznemu interfejsowi i niezobowiązującemu procesowi wyceny użytkownicy mogą potencjalnie zabezpieczyć środki w ciągu 48 godzin. Przeglądaj witrynę i przekonaj się, jak dobrze zaprojektowana przestrzeń online może uprościć proces sprzedaży.

Portfolio item
SEO o wysokiej konwersji

Marketing SEO to strategia optymalizacji strony internetowej i treści sklepu online w celu uzyskania wyższej pozycji w wyszukiwaniu. To zwiększa widoczność sklepu dla potencjalnych klientów szukających produktów lub usług związanych z Twoją ofertą.

Portfolio item
ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ SKLEPU TIKTOK

Potężna strategia dla e-commerce. Wykorzystujemy sklepy na TikToku, Instagramie i Facebooku, by zwiększyć zasięg, wzmocnić obecność w internecie i zoptymalizować marketing. Pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż i skutecznie zarządzać sklepem.

Portfolio item
Limitowane logo Midway Interactive

Firma świadczy usługi resellerów i integratorów rozwiązań oprogramowania Business to Business. Ma motyw ciemniejszych kolorów. Docelową grupą odbiorców są przedsiębiorcy, jednostki rządowe, kancelarie prawne itp.

Portfolio item Centrum Autyzmu w Atlancie

Na stronie internetowej przedstawiono zakres usług, od wstępnej diagnozy po opcje terapii, takie jak ABA, terapie fizyczne, zajęciowe, logopedyczne i żywieniowe.

Portfolio item
Konsekwentna sprzedaż sklepowa

Jesteś właścicielem sklepu Shopify i chcesz zmaksymalizować sprzedaż i zwiększyć ruch w swoim sklepie internetowym? Mamy duże doświadczenie w marketingu e-commerce i promocji Shopify. Dzięki naszej wiedzy pomożemy Ci przenieść Twój sklep wyżej.

Portfolio item
Skonfiguruj swój biznes e-commerce

Odegraliśy kluczową rolę w budowaniu i promowaniu marek na TikToku oraz integracji sklepów na Instagramie. Nasze podejście i strategiczne planowanie pozwoliły nam zwiększyć widoczność i zaangażowanie, co przyczyniło się do sukcesu naszych klientów.

Portfolio item BeTrend - portugalski sklep

Stworzyliśmy główny sklep dla marki odzieżowej BeTrend, gdzie wszystkie promowane przez nich marki można zobaczyć i kupić w ich sklepie. Mają ponad 5000 produktów, w tym kilka wariantów, od ubrań, butów, toreb i wielu innych.

Portfolio item
Projekt logo firmy „Absque Dolo”

Nazwa firmy z unikalną koroną nad nazwą z podstawą korony z napisem DLV wielkimi literami w podstawie korony. Ma złoto na czarnym tle. Pomysł został najpierw z grubsza naszkicowany, a potem dodaliśmy do niego magię. Produkt końcowy widać na zdjęciu.