Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 17 May 2021

Business bag icon

Deals 10

SUCCESSFUL: 10

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Dzień dobry,

Pracuje samodzielnie i wspieram wiele firm w działaniach związanych z obecnością w intrenecie.

Oferuje wsparcie/administracja stron internetowych opartych o cms-y WordPress, Joomla oraz inne rozwiązania. Zamieniam projekty w działające portale.

Wsparcie w zakresie SEO technicznego strony. Audyty strony z raportami i zaleceniami. Optymalizacja stron pod wyszukiwarkę w tym wydajności stron Mam 10 lat doświadczenia jako specjalista SEO.

Projektowanie i kodowanie HTML szablonów e-mail, stopek e-mail.

Przygotowuje i prowadzę kampanie Google Ads

Wyceniane projekty po dokładnym zapoznaniu się z konkretnym zadaniem.

Jestem dostępny w godzinach biurowych czyli od 8 do 18.

Rozliczam się przez Useme lub wystawiam faktury.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży IT. Ostatnie lata rozwój jako Website Developer, Front-End Developer, Specjalista SEO (on-site code)

Zapraszam do kontaktu, chętnie zapoznam się z wymaganiami i zaproponuje roz

Portfolio

Portfolio item Portfolio

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami. Większość projektów graficznych nie jest mojego autorstwa, dlatego skupiam się na opisach mojej pracy jako Web Developera i specjalisty SEO bez prezentowania warstwy graficznej.

Opinions

no avatar
Fullbaxplus
on 2023-11-20
Wystawiona opinia
Polecam! Bardzo duża resaponsywność, łatwy kontakt i duża elastyczność.

Completed offers 6

  • Hello. I am looking for a person to improve my website technically for SEO, i.e. adding tags, meta description, image descriptions, keywords, etc. The site in question is Domwood.pl
  • Landing page w Idosell Cel Projektu: Stworzenie jednej podstrony (Landing Page, LP) w HTML/CSS/JS na podstawie przesłanego projektu graficznego (.PSD). LP będzie osadzony w SaaS Idosell i ma efektywnie służyć dwóm grupom docelowym: B2B i konsumentom. Strona powinna umożliwić łatwe nawigowanie między dedykowanymi sekcjami dla każdej grupy przez przyciski i zakotwiczone linki. Przykład: Ktoś klika w Google w wynik. Wchodzi na stronę i wyskakuje mu okienko - Jesteś konsumentem czy B2B? I teraz w zależności co kliknie to LP będzie inny. Wymagana osoba, która miała styczność z Idosell. Trzeba stworzyć podstronę w obrębie CMS Idosell. Krok 1: Struktura HTML 1. Podstrona LP: Utwórz jedną podstronę HTML, która będzie zawierać wszystkie niezbędne sekcje. 2. Sekcje Dedykowane: W dokumencie HTML, zdefiniuj dwie główne sekcje: <section id="B2B"> dla klientów biznesowych i <section id="Konsument"> dla konsumentów indywidualnych. 3. Szerokość strony 1260 px – zgodnie z projektem graficznym Krok 2: Nawigacja i Przyciski wyboru odbiorcy 1. Przyciski wyboru odbiorcy: Dodaj na górze strony dwa przyciski: jeden z napisem "B2B", drugi "Konsument". Każdy przycisk powinien mieć przypisane funkcje przewijania do odpowiedniej sekcji (zdefiniowanie wyboru odbiorcy to I krok interakcji z użytkownikiem – dopiero po jego zdefiniowaniu. Użytkownikowi prezentujemy daną dedykowaną sekcję). 2. Funkcja Przewijania: Implementuj funkcję, która przewija do danej sekcji. Krok 3: Ukrywanie Treści 1. CSS na Początku: Na początku wszystkie sekcje powinny być wyrenderowane i widoczne – kwestie SEO. Nie wstrzykujemy dodatkowych treści za pomocą JS. 2. Ukrywanie Treści: Po kliknięciu w przycisk, użyj JavaScript, aby ukryć nieodpowiednie sekcje, stosując klasę CSS, która ustawi display: none dla niechcianych sekcji. Krok 4: Grafiki 1. Potnij grafiki z uzyskanego projektu w formacie .PSD 2. Grafiki umieść w dwóch folderach – B2C oraz B2B Krok 5: SEO, przyciski wewnątrz LP ....Opis całości zlecenia dostępny w załączniku.
  • Usunięcie fioletowego tła z 10 grafik Ustawienie tło przezroczyste
  • Poszukuję rzetelnej osoby lub firmy z doświadczeniem (konieczne) w celu skonfigurowania (utworzenie profilu, uzupełnienie danych, wypozycjonowanie wg. haseł kluczowych w wynikach wyszukiwania) wizytówki firmy w Google ( w tym Google Maps). Pod kątem uzyskania profesjonalnego wyglądu, zwiększenia wyszukiwań na określonym obszarze i zwiększeniu ilości wyszukań i kliknięć
  • I will order coding in html email footer. I want it to be optimized as much as possible, e.g. not displaying as an attachment.
  • I need to do -change my logo and add to it "legal support is provided by legal partner " and under that above this logo For this I need to make a link page in joomla on my I.e. create a new sub-page but so that there is only the address and it does not appear on the page only that I can put the link on another page and it was accessible only from the level of this other page where the logo will be.