Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Ukraine

Location: Poznań, PL

On Useme since 13 December 2021

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Programista UI/UX i frontendu

Projektuję i rozwijam usługi dla klientów różnej wielkości, specjalizując się w tworzeniu stylowych, nowoczesnych stron internetowych, serwisów internetowych i sklepów internetowych.

Web Developer Freelancer z ponad 3-letnim doświadczeniem. Jestem z Ukrainy, mieszkam i pracuje w Polsce w Poznaniu. Koduję i tworzę elementy webowe dla niesamowitych ludzi na całym świecie. Lubię pracować z nowymi ludźmi. Nowi ludzie to nowe doświadczenia.

Pomagam ambitnym firmom, takim jak Twoja, generować większe przychody poprzez zwiększanie ruchu w sieci, łączenie się z klientami i zwiększanie ogólnej sprzedaży.

Skills

Blog Cms Coding Css Frontend Html Html5 Javascript Joomla Layout design Magento Online shop Payment module Php Portal Prestashop Shoper Templates User experience design Web development Web site Woocommerce Wordpress

CV / Résumé

Jan 2022 - Feb 2023

FrontEnd

WebPlace.dev

FrontEnd Developer

Portfolio

Portfolio item Trust

Przeprojektowanie strony, która zajmuje się recenzjami dla różnych platform.

Portfolio item G-Tac

Stworzenie strony od podstaw dla G-TAC. Klient, założyciel startupu z Niemiec, chciał, aby jego strona wyglądała stylowo i bez animacji. Według jego oceny poradziłem sobie z zadaniem doskonale.

Portfolio item Fesyk.store

Księgarnia dla autora wierszy.

Portfolio item Centrum Terapii i Rozwoju

Projekt strony dla Centrum Terapii i Rozwoju

Portfolio item
Yug Pro

The site is made for the company "Yug-pro", which specializes in wholesale and retail sales of food products in the Krasnodar Territory and the Republic of Crimea. (Made on the Elementor/WooCommerce)

Portfolio item Vidtech

Stanąłem przed zadaniem aktualizacji projektu strony, w oparciu o preferencje użytkowników i przykłady konkurencji.Udało mi się bardzo dobrze przekazać, czym VidTech różni się od innych podobnych firm.

Portfolio item RealLeaf

W tej pracy konieczne było ustawienie przekierowania dla niektórych stron sklepu z Shopify do Wordpress oraz aktualizacja niektórych aspektów projektu.

Portfolio item Free TON - Design

Projekt strony dla platformy kryptograficznej.

Portfolio item Best Buh Consulting

Usługi księgowe, produkcja pieczęci i pieczątek - LLP „Best Buh Consulting”, Almaty. (Wykonane na Cms 3+)

Portfolio item
KIT

Online store selling beer, for Kazakh buyers. (Made on the Elementor/WooCommerce)

Completed offers 3