M+Crew Design

M+Crew Design

Joined on: 2016-07-07
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe photoshopallegrobannerblogbussines cardcmscodingcorporate identitycssdtpfrontendgraphicshtmlhtml5joomlalayout designlayout designleafletslogomagentoonline shopphpposterspre-pressprestashoprwdshoperslicing psdszparowanietemplatesvector graphicsweb designweb developmentweb sitewoocommercewordpress

Moje działania to kompleksowa realizacja projektów z dziedziny web designu oraz grafiki użytkowej. Od zrodzonego w głowie pomysłu do w pełni funkcjonalnego materiału powstałego zgodnie z jego przeznaczeniem oraz oczekiwaniami.

Podczas pracy wytrwale dążę do tego, by żadne kwestie nie pozostały nierozwiązane. Przy każdym zadaniu liczy się dla mnie dbałość o szczegóły, bez względu na ilość poświęcanego czasu. Tylko odpowiednia dawka trudu może zapewnić zadowalający efekt. Pomysły zamieniam w projekty a projekty w pełni funkcjonujące strony, portale, sklepy internetowe bądź materiały graficzne, które dzięki późniejszemu drukowi osiągają cele swojego przeznaczenia.

Chętnie podejmuję realizację prostych jak i skomplikowanych projektów, gdyż każdy z nich jest wyzwaniem dla mojej wyobraźni. Różnorodna tematyka powstających prac sprawia, że nie ma dla mnie zamkniętych dziedzin. Pozostając w wiecznym konflikcie z własnym poczuciem estetyki każdą pracę wykonuję tak, by móc godnie się pod nią podpisać. Łączę swoją pasję z zawodem specjalizując się w opensourcowych systemach zarządzania treścią, najchętniej pracuję na oprogramowaniu Adobe.

VOTO Eyewear

Sklep internetowy autorskiej, polskiej marki ekskluzywnych okularów przeciwsłonecznych i oprawek korekcyjnych.

Sklep wykonany w oparciu o Wordpress z WooCommerce.

http://votoeyewear.com/

Makowski Meble

Sklep internetowy polskiej firmy produkującej meble.

Sklep wykonany w oparciu o Wordpress/WooCommerce.

http://meblemakowski.pl/

Omawiamy.pl

Logotyp wykonany dla polskiego serwisu recenzującego sprzęt audio/video.

http://omawiamy.pl/

CEFARM-DIALAB

Logotyp wykonany dla polskiej firmy z branży farmaceutycznej.

Makowski Meble

Logotyp wykonany dla polskiej firmy produkującej meble.

http://meblemakowski.pl/

Wyjdź z Kadru

Projekt tablo dziecięcego wykonany dla studia fotograficznego.

MiniMen

Logotyp wykonany dla sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą zabawek.

http://minimen.pl/

Sushi Nushi

Logotyp wykonany dla restauracji podającej sushi.

Sklep internetowy oparty na PrestaShop

experience: positive | written:

Comment: Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry kontakt przez cały czas trwania projektu. Wykonawca potrafił doradzić lepsze rozwiązania gdy moje wizje były niekoniecznie dobre. Do tego czuć dbałość o szczegóły, nie ma w projekcie niedoróbek czy fuszerek. Jestem bardzo zadowolony i zapewne nie będzie to jedyny projekt który zlecę :)

modyfikacja szablony twenty

experience: positive | written:

Comment: Zdecydowanie polecam tą firmę. Rzetelna, uczciwa, profesjonalna firma, szybki kontakt i mógłbym tak pisać dalej...... POLECAM Z pewnością jeżeli będę chciał utworzyć kolejną stronę to zgłoszę się do Nich.

Wykonanie strony internetowej

experience: positive | written:

Comment: Skorzystałem z usług firmy M+Crew Design i jestem bardzo zadowolony. Pan Marcin rewelacyjnie przeprowadził mnie przez cały proces tworzenia strony, z efektu jestem zadowolony, był i jest bardzo pomocny do tej pory. Z chęcią podejmę kolejną współpracę przy nadarzającej się okazji. Polecam Maciej Kiona

Szablony mailowe mailowe HTML oraz drobne poprawki na sklepie Balmea.pl

experience: positive | written:

Comment: Zlecenie wykonane szybko przy dobrej komunikacji. Efekt w 100% satysfakcjonujący. Dziękuję.

Loga dla firmy-sklepu internetowego

experience: positive | written:

Comment: Decydując się na wykonawcę swojego zlecenia ( zaprojektowanie logotypu dla firmy-sklepu internetowego ) - firmę M +Crew Design, reprezentowaną przez Pana Marcina, podjąłem bardzo dobrą decyzję. Pan Marcin wykazał się dobrą znajomością rzemiosła, które wykonuje. Bardzo skrupulatnie podchodzi do podjętego zadania, Nie tylko, że otrzymałem więcej niż obiecane trzy propozycje loga, cierpliwie przyjmował uwagi, " kręcenie nosem " i wykonał słuszną ilość poprawek projektu, tak, aby nasza aprobata dobrze wykonanego znaku nie pozostawiała złudzeń. Polecam, Firma M+Crew Design szczerze jest tego warta. Grzegorz Podczas pracy wytrwale dążę do tego, by żadne kwestie nie pozostały nierozwiązane. Przy każdym zadaniu liczy się dla mnie dbałość o szczegóły, bez względu na ilość poświęcanego czasu

Zlecę stworzenie strony internetowej ze zintegrowanym sklepem internetowym

experience: positive | written:

Comment: Serdecznie polecam wszystkim wykonawcę, Strona została wykonana zgodnie z wymaganiami w określonym terminie, Nawet po zakończeniu zlecenia mogłem liczyć na dalsze wsparcie, Osoba uczciwa i sumienna, podejście profesjonalne, Jeszcze raz polecam!

See all opinions...