Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 5 September 2016

Business bag icon

Deals 47

SUCCESSFUL: 47

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 7

POSITIVE: 7

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

Skills

Adobe illustrator Banner Bussines card Corel draw Corporate identity Dtp Graphics Layout design Layout design Leaflets Logo Posters Pre-press Szparowanie Vector graphics Web design

Portfolio

Opinions

no avatar
Personalizowane
on 2022-01-21
Wystawiona opinia
Bardzo dobra współpraca. Projekty graficzne kreatywne. Dobre zrozumienie zlecenia.
no avatar
SDP
on 2021-12-14
Wystawiona opinia
100 % pozytyw , polecam !!! Fachowo wykonana robota !!!!
no avatar
WINDAK.TECH
on 2021-12-03
Wystawiona opinia
Easy Trade
Easy Trade
on 2021-08-11
Wystawiona opinia
Bardzo dobry kontakt z p. Maciejem od początku do ostatniej najdrobniejszej poprawki. Polecam serdecznie
PROMOTE IT
PROMOTE IT
on 2021-01-08
Wystawiona opinia
Zlecenie wykonane rzetelnie i bardzo profesjonalnie. Stały kontakt z panem Maciejem i ekspresowe wprowadzenie przez niego sugerowanych modyfikacji.
no avatar
NP
on 2020-12-07
Wystawiona opinia
Świetna praca i świetny człowiek.

Freelancer's reply

Maciej Nowicki
Maciej Nowicki
on 2020-12-07
Dziękuję. Dla mnie ta współpraca to duża przyjemność, dobry kontakt, konkretny przekaz, pełny profesjonalizm.
no avatar
KacperS
on 2020-10-15
Wystawiona opinia
Punktualność, szybkość wykonania i jakość projektu na najwyższym poziomie. Bardzo polecam Pana Macieja każdemu!

Completed offers 10

  • I am looking for a graphic designer to make a simple poster (ultimately it will be A1 format). I would like to create a poster from the attached photo. White background + black logo and lettering.
  • The company name is Le Jolie. The main idea is that the letters should be written (with some nice font) and the tail of some animal should go away from the final letter "e", or turn into a paw (This is a brand of clothing for dogs). We are open to suggestions.
  • Zlecę wykonanie logo, które ma być proste i minimalistyczne. Nazwa firmy to Quatro Wood. Logo może to być sama nazwa lub nazwa z dodatkiem grafiki, jestem otwarty na propozycje ale raczej stawiam na minimalizm. Produkujemy panele dekoracyjne na ściany które wykonujemy z drewna. Jest to połączenie naturalnego charakteru drewna z nowoczesnymi wzorami które wykonujemy na drewnie na maszynach Cnc. Takie połączenie natury i klasyki z nowym, oryginalnym designem i technologią produkcji. Kolor nie jest dla mnie najbardziej znaczącym wyznacznikiem, co więcej zakładam że możemy wypalać lub grawerować logo na naszych produktach więc raczej zależy mi na dość prostych konturach niż na charakterystycznych kolorach. wolę żeby logo było jednokolorowe. Potrzebuje 2 wersje logo: poziomom i pionową. oczywiście musi się nadawać do użytku w internecie (sklep internetowy, social media), do druku i ewentualnego grawerowania czy wypalania.
  • We are looking for a person who will create a logo for the lazienkowespa.pl online store We want the logo not to have graphics strictly referring to bathroom products (such as a showerhead, faucet, etc.). With the transfer of copyright.
  • Potrzebujemy 3 grafiki do slidera, który umieszczony będzie w sklepie internetowym. Dostarczamy pliki graficzne. Docelowe wymiary grafik: 1110 x 340px. Nie chodzi o samo docięcie istniejących grafik, raczej o ciekawe i zachęcające klienta bannery.
  • Zaprojektowanie reklamy na pół strony gazety salonu samochodowego. Posiadam wytyczne wymagane przez gazetę. Dostarczę tekst oraz zdjęcia.
  • Potrzebna nazwa i logo dla firmy produkującej place zabaw z naturalnego materiału jakim jest robinia akacjowa. Naszym klientem docelowym jest w 99% sektor finansów publicznych oraz przedszkola. Logo proste i minalistyczne - tak żeby można było umieszczać je na produktach. Nazwa - zachęcająca i nawiązująca (nie bezpośrednia...) do zabawy/materiału z którego wykonane są wyroby poniżej przykład firmy produkującej w niemczech: https://www.ziegler-spielplatz.de/en.html https://sik-holz.de
  • I will order the implementation of 3 sliders for a website about the automotive industry dimensions: 1920 px by 800 px In the offer, I am asking for a quote and the approximate time of the order.
  • Potrzebuję logo - bez księgi znaku, w standardowych rozszerzeniach. Prosiłbym aby cena zawierała ewentualne poprawki i co najmniej 2-3 propozycje. W załączniku jest logo, które 'się podoba' moze słuzyc jako wzór.
  • Zlecę zaprojektowanie banera reklamowego + druk. Wymiary ok. 2m x 5,5 m Posiadam zdjęcie ze stocków (tło). Logo o wysokiej rozdzielczości. Na banerze miałby się znaleźć: tło, logo, nazwa firmy, 2 numery telefonu.