Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Zielona Góra, PL

On Useme since 28 June 2023

Business bag icon

Deals 4

SUCCESSFUL: 4

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Moją pasją od 5 lat jest e-commerce. Moje umiejętności obejmują zarządzanie sklepem internetowym, administrację strony oraz prowadzenie działań z zakresu marketingu cyfrowego. Posiadam dyplom z filologii angielskiej ze specjalizacją w tłumaczeniach.

Moje doświadczenie obejmuje również copywriting, gdzie miałem okazję pracować jako stażysta w agencji SEO. Dodatkowo, pracowałem również w biurze podróży, tworząc dla nich oferty wycieczek.

Posiadam zaawansowane umiejętności obsługi programu Photoshop, co umożliwia mi tworzenie profesjonalnych grafik, takich jak ulotki, plakaty, inne materiały promocyjne.

Mam również doświadczenie w pracy z różnymi platformami e-commerce, takimi jak Prestashop, Woocommerce, Baselinker i inne. Dodatkowo, mam duże doświadczenie w prowadzeniu kont na platformie aukcyjnej Allegro.

CV / Résumé

Jan 2020 - Apr 2023

Manager

Westcompany Sp. z o o

Digital marketing, administracja sklepem internetowym, obsługa Prestashop, Baselinker, prowadzenie kont Allegro i innych marketplace, tłumaczenia instrukcji, tworzenie treści i grafik do social mediów i na bloga.

Nov 2018 - Jul 2021

Sprzedawca

Allegro

Sprzedaż detaliczna zabawek i gadżetów.

Jul 2018 - Feb 2020

Specjalista ds. Tworzenia Ofert w Biurze Podróży

Biuro podróży Exodus

Przygotowywanie atrakcyjnych i kompleksowych ofert turystycznych dla klientów. Research, copywriting i obróbka zdjęć.

Completed offers 4

  • Tłumaczenie instrukcji obsługi na PL
  • Translation of the user manual from EN to PL
  • Tłumaczenie instrukcji obsługi pompy
  • Dzień dobry, Zlecę wykonanie gotowej, nowoczesnej stopki mailowej w .html. Na co dzień używamy Thunderbirda i po prostu pobieramy stopkę z pliku .html. Wymagania: - Imię i Nazwisko - Stanowisko - Telefon, mail - Logo w formacie, który nie będzie powodował konieczności "wczytania zdalnej zawartości" przez odbiorcę (png-base64?). Posiadamy logo w formie wektora .pdf lub .png .jpg w wysokiej rozdzielczości. - Dodane pod spodem odnośniki do FB, LinkedIn, Instagrama, Whatsappa - Nienachalne dany firmy na samym dole - Prawidłowe wyświetlanie zarówno na klientach poczty PC jak i smartfonach - Automatyczne "Dzień dobry" i "Pozdrawiam" podstawiane w treści. W załączniku przesyłam naszą aktualną stopkę, chciałbym żeby była po prostu ładniejsza i bardziej nowoczesna.