Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kobysewo, PL

On Useme since 14 June 2016

Business bag icon

Deals 9

SUCCESSFUL: 8

DISPUTED: 1

FAILED: 0

About me

I'm young programer who fall in love in IT. I'm developing my skills all the time. My priority is broaden my horizon.

Skills

Ajax Angular JS Bootstrap Css Html5 Javascript Jquery Php Sass

Portfolio

Portfolio item Projekt dla firmy Desire24

Project for the Desire24 company.

Portfolio item Strona z portfolio

Website with my output.

Portfolio item NEWYORK template

The website layout which was designed by me.

Portfolio item Prace na behance

Here are website which were designed by me.

Portfolio item EastSvit

Project for one of my clients.

Completed offers 5

  • Potrzebuję podstawową stronę wizytówkę dla Gabinetu Psychoterapii - chciałem wykupić motyw do WordPress i potrzebuję osoby, która pomoże mi go wybrać i spersonalizować - zmienić teksty, usnąć elementy, które nie są mi potrzebne, dodać dwa zdjęcia w dziale - opis mnie - wstawić logo (które już posiadam), wstawić na serwer (domenę już mam wykupioną).
  • Szukam osoby lub firmy, która pomoże mi w instalacji, dostosowaniu wyglądu szablonu sklepu oraz instalacji dodatków na WP. Posiadam gotowy już szablon. Wymagane będzie także, krótkie szkolenie z WP przez telefon, które pozwoli mi zapoznać się ze zmianą np. kolorów w szablonie, wprowadzaniem zdjęć, produktów itp. Proszę o przesłanie ofert.
  • Witam, Zlecę przerobienie logotypu z kupionego szablonu na envato. Niestety w Illustratorze w bazie brak jest wykorzystanej czcionki. Potrzebuję kilka wersji do wykorzystania na www, wizytówkach i materiałach reklamowych. Do podmiany z szablonu tylko jedno słowo jako nazwę firmy (6 liter) + ewentualnie wersja do przyszłej edycji ze sloganem. Posiadam gotowe pliki do obróbki w formatach .ai i .eps. Przed wykonaniem zlecenia mogę przesłać do zapoznania się.
  • Zlecę zakodowanie szablonu one-page na podstawie dostarczonego PSD. Zależy mi na odwzorowaniu 1:1 projektu z PSD oraz idealnie działającej wersji mobilnej (telefon, tablet). Makieta strony: www.a350.pl/dev/1.jpg Po kliknięciu na szczegóły wybranego produktu pojawia się popup z pełnym opisem: www.a350.pl/dev/2.jpg
  • Witam, Chciałbym zlecić dostosowanie prostej strony html do urządzeń mobilnych (wszystkich najbardziej popularnych). Do przeróbki jest strona główna + 2 inne podstrony ale na tym samym szablonie tylko inna treść,