Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Gorzów Wielkopolski, PL

On Useme since 25 June 2018

Business bag icon

Deals 168

SUCCESSFUL: 168

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Cześć, jestem Bartek i wraz z Natalią- moją partnerką w pracy i w życiu projektujemy grafiki, tworzymy strony internetowe w różnych technologiach (chętnie zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu), piszemy teksty- Natalia to urodzona copywriterka z pasji, wyboru i trochę z wykształcenia :-) Zajmujemy się również Ads-ami (Facebook Ads, Google Ads) oraz tworzeniem treści i grafik do social media. Możemy zaoferować pełen wachlarz usług, ponieważ jeśli czegoś nie potrafimy- mamy od tego ludzi, więc nie czekaj. Poznajmy się :)

CV / Résumé

Jan 2016 - Now

Właściciel

Creativetrust

Od 2016 roku prowadzę Creativetrust w ramach którego tworzymy dla Klientów kompletne pakiety- od logo, przez ulotki wizytówki a na stronach www i sklepach internetowych kończąc.

Portfolio

Portfolio item Ogrody Geyera

Ogrody Geyera przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi to nietuzinkowe miejsce. Dlatego nie mogła to być zwyczajna strona galerii- przepełniona reklamami, promocjami i banerami.

Portfolio item Streamline- strona www

Strona WWW dla firmy LPE Poland, której celem było przedstawienie produktu jakim jest Streamline. Oprogramowanie to przy pomocy sztucznej inteligencji wspiera zarządzanie łańcuchem dostaw.

Portfolio item Decorolis- sklep internetowy

Decorolis to pracownia i sklep internetowy tworzące m.in. spersonalizowane plakaty, foto kalendarze, metryczki. Nowoczesne, minimalistyczne i nietuzinkowe. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej oraz przygotowanie opisów.

Portfolio item
Grupa Progres- oddział Gorzów Wielkopolski - plaka

Plakat dla oddziału Grupy Progres zachęcający do udziału w rekrutacjach na stanowiska produkcyjne. W dolnej części zamazano dane kontaktowe do celów prezentacji.

Portfolio item
Snoopy- salon groomerski

Projekt wizytówki i ulotki dla klientki, która zajmuje się pielęgnacją psów.

Portfolio item Sklep internetowy Sulphur Busko Zdrój

Sklep internetowy dla producenta kosmetyków naturalnych.

Portfolio item Artcakes.pl- sklep internetowy

Tworząc nową stronę Artcakes- głównym założeniem było ułatwienie obsługi na urządzeniach mobilnych. Już większość zakupów robimy z ekranów naszych smartfonów, dlatego decyzja o projekcie mobile first była oczywista.

Portfolio item
Inoar - sklep internetowy

Inoar to producent innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów w jakości premium. I taka też miała być strona sklepu internetowego. Postawiliśmy na czerń i złoto, elegancką czcionkę oraz nowoczesne grafiki.

Portfolio item
Kamienica Smaku- Logotyp dla restauracji