Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 4 January 2015

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Miło mi, że chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat :).

Jestem osobę pozytywną, o otwartej głowie, szukającą nowych rozwiązań i rozwijającą swoje umiejętności. Początkowo grafiką komputerową zajmowałem się hobbistycznie, gdzie była to sfera nauki, aż przerodziło się to w źródło zarobku, co sprawia że bardzo lubię swoją pracę.

Posiadam ponad 12-sto letnie doświadczenie jako grafik w różnych branżach - od technologicznych przez elektronikę, kończąc na beauty. Przygotowuję projekty digital: grafiki i banery reklamowe na strony www, social media, czy Google Ads, newslettery. Realizuję materiały drukowane, DTP: ulotki, wizytówki, katalogi, foldery, roll-up, plakaty, etykiety, opakowania produktów i inne. Pracuję w pakiecie Adobe (PS, IL, ID) oraz Corel, Canva, Blender, czy Figma. Znam HTML, CSS, JavaScript, c++, bazy danych, systemy Windows, MAC OS, Android, iOS, MS Office, pakiet biurowy MAC OS (Pages, Numbers) i kilka innych zagadnień z informatyki; wszystko zależy od tego, co jest do wykonania :).

Portfolio

Portfolio item www.cat24.pl

Portfolio niektórych z moich realizacji.

Portfolio item
Ulotka dla Noble Lashes

Ulotka składana DL

Portfolio item
Pudełko na neutralizator zapachu

Pudełko na neutralizator zapachy firmy Noble Lashes

Portfolio item
Folder reklamowy

Folder reklamowy firmy Symetrium

Portfolio item
Baner na stronę internetową
Portfolio item
Katalog z produktami coffecups.com.pl

Katalog A4 z produktami coffecups.com.pl

Portfolio item
Baner reklamowy wiszący

Baner dla dewelopera reklamujący nową inwestycję.

Portfolio item
Wizytówka ErgoStal

Wizytówki dla pracowników firmy ErgoStal

Portfolio item
Teczka A4

Teczka dla firmy Trimed

Portfolio item
Ulotka reklamowa Sano

Ulotka reklamowa, składana dla firmy Sano

Completed offers 2

  • I will order a banner design for an advertising portal
  • Zlecenie dotyczy przygotowania 25 projektów graficznych, które będą wygrawerowane na drewnianej wadze łazienkowej. Waga łazienkowa jako personalizowany prezent. Ostateczne projekty muszą być dostarczone w Corelu + wizualizacje w png/jpg. Poszczególne projekty mogą dotyczyć różnych okazji przy których będzie wręczana, pracy nad sobą, żartów dotyczących wagi czy diety, znanych powiedzeń np. "elektryka prąd nie tyka" + imię; "najpierw masa potem rzeźba + imię"; "Jestem FIT + imię" itd. W każdym projekcie musi być element personalizowany tzn imię, imię & imię, imię i nazwisko, "SUPER MAMA” + imię. Dla ułatwienia link do przykładów z internetu: https://mygiftdna.pl/waga-bambusowa. W załączeniu zdjęcie wagi do naniesienia wizualizacji poszczególnych projektów. Można dosłać pierwszy projekt do akcpetacji.