Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Mrowla, PL

On Useme since 20 October 2018

Business bag icon

Deals 58

SUCCESSFUL: 58

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Cześć, jestem Justyna!

Projektowanie to moja pasja, która zamieniła się w sposób na życie. W swoich projektach łączę estetykę w wysokim wykonaniu, minimalizm, ale i kreatywne rozwiązania. Doświadczenie i wiedza zebrana do tej pory pozwala mi na wykonywanie w pełni profesjonalnych i świadomych projektów, które nie tylko podążają za obecnymi trendami, ale są w pełni ponadczasowe i unikalne. Indywidualizm, z którym podchodzę do każdej współpracy pozwala mi w 100% spełnić stawiane oczekiwania.

Moją specjalizacją jest przygotowanie składu publikacji od A do Z:

• wybór odpowiedniego kroju pisma, • projekt motywu przewodniego, • skład i łamanie, • stworzenie okładki, • przygotowanie do druku, • konwersja do plików e-book.

Prócz tego zajmuję się:

• identyfikacją wizualną • projektami graficznymi

Zapraszam do kontaktu:

www.goodot.pl 💻 kontakt@goodot.pl 📬 516 363 643 📲

Z pasji dla pasji ⭐

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Banner Book front cover Corporate identity Design Dtp Front cover Graphics Layout design Layout design Leaflets Logo Packaging design Posters Typesetting Typography Vector graphics Web design

Portfolio

Portfolio item Warsaw Concierge Group

Założeniem projektu było uzyskanie prestiżowego charakteru, który uchodzi za luksusowy. Wykorzystanie dużych rozmiarów zdjęć wykonanych przez profesjonalnych fotografów, sprytnie połączonych z tekstami wprowadza nutkę ekskluzywnej nowoczesności.

Portfolio item Uwierz Believe

Głównym motywem przewodnim był minimalizm i kobieca delikatność. Symbol cudzysłowu pokazuje całość jako wartość cytowaną autorki.

Portfolio item Plan strategiczny

W odpowiedzi na oczekiwania klienta powstała broszura odpowiadająca kolorystyce marki. Całość stworzona w połączeniu z ikonami, które idealnie prowadzą czytelnika od początku do końca i dodają powiewu świeżości.

Portfolio item Woman in the World

Charakterystycznym składnikiem jest typografia tytułów, która nie tylko ma formę informującą, ale i tworzy graficzną formę, która wyróżnia czasopismo.