Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 20 October 2018

Business bag icon

Deals 100

SUCCESSFUL: 100

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Cześć, jestem Justyna!

Projektowanie to moja pasja, która zamieniła się w sposób na życie. W swoich projektach łączę estetykę w wysokim wykonaniu, minimalizm, ale i kreatywne rozwiązania. Doświadczenie i wiedza zebrana do tej pory pozwala mi na wykonywanie w pełni profesjonalnych i świadomych projektów, które nie tylko podążają za obecnymi trendami, ale są w pełni ponadczasowe i unikalne. Indywidualizm, z którym podchodzę do każdej współpracy pozwala mi w 100% spełnić stawiane oczekiwania.

Moją specjalizacją jest przygotowanie składu publikacji od A do Z:

• wybór odpowiedniego kroju pisma, • projekt motywu przewodniego, • skład i łamanie, • stworzenie okładki, • przygotowanie do druku, • konwersja do plików e-book.

Prócz tego zajmuję się:

• identyfikacją wizualną, • fotografią produktową.

Zapraszam do kontaktu:

www.goodot.pl 💻 kontakt@goodot.pl 📬

Służę pomocą w osiągnięciu wizualnego sukcesu! ⭐

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Advertising photography Banner Book front cover Bussines card Corporate identity Design Dtp Front cover Graphics Layout design Layout design Leaflets Logo Packaging design Photography Posters Pre-press Typesetting Typography Vector graphics Web design

Portfolio

Portfolio item Concierge by Warsaw

Moje zadanie polegało na opracowaniu graficznym i składzie tekstu kwartalnika. Założeniem projektu było uzyskanie prestiżowego charakteru, który uchodzi za luksusowy.

Portfolio item Spółdzielnia Oświecenia

Moje zadanie polegało na opracowaniu graficznym i składzie broszury planu strategicznego. Przedstawia główne kierunki rozwoju: misję, wizję, analizę SWOT i strategię rozwoju budynków.

Portfolio item Książka „Uwierz”

Moje zadanie polegało na opracowaniu graficznym okładki i składzie książki. Głównym motywem przewodnim był minimalizm i kobieca delikatność. Symbol cudzysłowu ukazuje całość jako wartość cytowaną autorki.

Portfolio item Woman in the World

Moje zadanie polegało na opracowaniu graficznym i składzie kwartalnika. Stylistyka layoutu przedstawia nowoczesne i minimalistyczne podejście, które nawiązuje do kobiet biznesu.

Opinions

no avatar
Roza L
on 2023-07-05
Wystawiona opinia
Ulotka przygotowana zgodnie z wytycznymi, szybko i sprawnie Polecam.

Completed offers 1

  • Good day, We are looking for a person to cooperate in the field of co-designing the graphic design of the brand of food products in the field of: 1. label designs, label modifications 2. packshot, staged photos 3. visualizations 4. ongoing maintenance of orders as required (catalog, business cards, graphics for roll-ups)