Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Żelechów, PL

On Useme since 2 August 2022

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Przez ostatnie lata zbieraliśmy doświadczenie w marketingu internetowym pracując w najlepszych agencjach marketingowych w Polsce.

Oferujemy profesjonalne usługi pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych.

Wyróżniają nas:

Działanie w oparciu o dane, Indywidualne podejście, Bezpośredni kontakt ze specjalistą, Brak długoterminowych umów, Kreatywne podejście, Skuteczność działań. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: Agencja Marketingu Internetowego Semply

Skills

Cms Css Facebook Fanpage Html5 Javascript Php Pre-sell text Search optimization Seo Social media Web development Web site Wordpress

Portfolio

Portfolio item
Pozycjonowanie

Wyniki pozycjonowania w branży osuszanie

Portfolio item Salon Urody

Wykonanie strony dla Salonu Urody.

Portfolio item Portal parentingowy

Wykonanie portalu o tematyce parentingowej.

Portfolio item
Pozycjonowanie branża osuszanie

Wyniki pozycjonowania w branży osuszanie. W wyniku naszych działań nastąpił wzrost widoczności w TOP10 z 1 frazy na 88 fraz.

Portfolio item Strona Psycholog

Wykonanie strony usługowej dla psychologa.

Completed offers 1

  • Zlecenie obejmuje szeroką pojętą lecz zdefiniowaną realizację zadań dla SEO sklepu internetowego. Mamy przygotowane obszary które konkretnie należy poprawić oraz przygotowane dla tych potrzeb materiały opisujące pracę do wykonania. M. in. jest to: - Optymalizacja meta tagów - poprawienie tagów zawierających błędy (długość, duplikaty, powtarzające się teksty w description) oraz poprawna modyfikacja nagłówków (H1, H2, H3...) w celu ich optymalizacji; - Opracowanie różnych anchor textów dla podobnych produktów oraz ich indeksowanie (około 20); - Korekta opisów w identycznych produktach (na podstawie zgromadzonych informacji); - Indeksowanie stron w GSC i naprawa powstałych błędów (na tą chwilę około 300); - Inne Wszelkie aspekty co konkretnie jest do poprawy w obrębie tytułów, opisów, nagłówków są przygotowane, należy tylko zająć się ich wykonaniem. Jeśli chodzi o pracę nad GSC oraz innymi błędami usprawniającymi działanie i widoczność strony przedstawimy problemy do rozwiązania na podstawie gotowego audytu oraz omówimy współpracę. Sklep internetowy na platformie Shoper. Więcej informacji po kontakcie. W ofertach prosimy o podawanie proponowanego modelu rozliczenia.