Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa

On Useme since 23 April 2019

About me

Jesteśmy firmą wielu projektów. Mamy na koncie ponad 600 realizacji - naszą specjalizacja jest outsourcing IT od małych projektów po złożone systemy IT. Prolego pomoże Państwu od A do Z - doradzi, zrealizuje, rozwinie. Robimy biznes tak, aby być partnerem dla naszego klienta i nie szukamy "krótkich" zleceń!

Nasz zespół to doświadczeni eksperci, specjaliści i konsultanci. Pewny wykonawcy. Każdy dział specjalizuję się w innej dziedzinie: Web, Development, IT, Copy, Creative. To dlatego, jesteśmy w stanie spełnić 100% oczekiwań naszych klientów!

Po co szukać wykonawcy, skoro mają Państwo możliwość współpracy z Prolego? Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy przekonani, że Prolego to najlepszy wybór! UWAGA! Kalendarz projektów prowadzimy z wyprzedzeniem, prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Skills

Corporate identity Creation Databases Django Laravel Layout design Online shop Php Python Scrum Specialized User experience design Web application Web design Web development Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item KONTIVA

Robimy copywriting na poziomie światowym! Mamy specjalny dział, osobną komórkę która specjalizuje się tylko w copywritingu klasy premium - to czysty zysk klienta: wejścia, konwersje, ruch i dobry PR!

Portfolio item Prolego

Naszym priorytetem jest dostarczanie ponadprzeciętnych rozwiązań outsourcingowych dla biznesu. Posiadamy sieć własnych zasobów w różnorodnych branżach.

Portfolio item Oh!Drop!

Marka własna (Brand as Service) dla klienta zewnętrznego. Zrealizowaliśmy tu wszystko: zamieniliśmy pomysł w gotowy projekt, od strony, przez sklep, po działania social media oraz reklamę. Wszystko co związane z marką Oh!Drop! jest realizacja Prolego