Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Brodnica, PL

On Useme since 22 May 2021

Business bag icon

Deals 9

SUCCESSFUL: 9

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Pomagam markom osiągać spójność i skuteczność w komunikacji w social mediach oraz docierać do szerokiego grona potencjalnych klientów. Dzięki mojemu wsparciu, Twoja marka w końcu zacznie mówić własnym językiem :)

.

Jestem psycholożką biznesu po studiach na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, swoją pracę dyplomową poświęciłam tematyce wpływu mediów społecznościowych na ich użytkowników.

.

Specjalizuję się w kreowaniu profesjonalnego wizerunku marki poprzez estetyczne grafiki oraz fotografie, a także trafiające w sedno teksty.

.

Oto kategorie, w których mogę Ci pomóc:

1) Social media

2) Grafika

3) Fotografia

.

Masz pytania, chcesz zobaczyć więcej prac z mojego portfolio? Napisz do mnie :)

Portfolio

Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item

Completed offers 2

  • Szukam do współpracy osoby do prowadzenia moich social mediów dla dwóch studiów tatuaży. Posty,relacje, zdjęcia itp. Budżet na kampanie facebook i instagram ads 6000 złotych miesięcznie na studio. Interesuje mnie stała współpraca, pozsykiwanie jak anjwiększej ilości klientów, marketing, remarketing itp.
  • Zajmujemy się zarządzaniem najmem w Bydgoszczy, co oznacza, że przejmujemy od właścicieli mieszkań wszelkie obowiązki związane z najmem ich nieruchomości. Poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby, która wesprze nas w tworzeniu postów, a przede wszystkim grafik na naszym profilu na Facebooku. Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie atrakcyjnych i efektownych grafik na podstawie dostarczonych treści lub według własnych propozycji, które będą promować naszą firmę i usługi na platformie społecznościowej. Dodatkowo, planujemy rozszerzyć naszą obecność na platformie LinkedIn, dlatego jeśli posiadasz także doświadczenie w tworzeniu treści i grafik odpowiednich dla tej platformy, będzie to dodatkowym atutem. Jesteśmy otwarci na inne kreatywne propozycje, które mogą zwiększyć naszą widoczność online. Prosimy o przykładową wycenę za 1 post na FB (sama grafika i grafika+tekst) i Twoje przykładowe realizacje. Posty powinny pojawiać się regularnie co najmniej 1x w tygodniu.