Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa

On Useme since 31 July 2023

About me

Jesteśmy interaktywną agencją, która łączy w sobie pasję i zaangażowanie do wspierania przedsiębiorców na każdym etapie, aż osiągną swoje założone cele. Nieustannie podążamy za nowymi trendami oraz posiadamy szeroką wiedzę i umiejętności, aby dostarczać wysokiej jakości usługi naszym klientom. Nasze zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu, przekłada się na przyjemną i profesjonalną współpracę.

W ofercie nQuantum znaleźć można m.in:

  • Web development (budowanie stron od zera w wydajnych technologiach)
  • Marketing PPC (Google ads, Meta ads, TikTok ads, analityka)
  • Performance SEO (copywriting, kompleksowe SEO/SXO)
  • Produkcji graficznej (kompleksowa obsługa graficzna firmy)

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do wykonania zadania, ale również do nawiązania długotrwałej współpracy opartej na zaufaniu i wzajemnym sukcesie. Jesteśmy tu, aby pomóc Tobie w osiąganiu celów biznesowych poprzez innowacyjne i skuteczne rozwiązania.

Skills

E-marketing Frontend Google ads Graphics Javascript Logo Meta ads Online shop React Seo Social media Translation UI Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item
Google Ads

Poprzednia agencja zawyżała konwersje. Po korekcie sprzedaż wzrosła 2-3 razy dzięki optymalizacji kampanii, m.in. przez dostosowanie ROAS, targetowanie i wykluczenie słabych produktów. ROAS wyniósł powyżej 350%.

Portfolio item
Meta Ads

Klient, sklep online, skarżył się na koszty reklamy w Mecie. Poprawiliśmy kampanię, budżet +140%, wyniki +200%. Optymalizacja, nowe formaty, komunikaty i grupy odbiorców przyczyniły się do wzrostu.

Portfolio item
Lifting strony dla firmy A2

A2 Energy strona używająca Elementora, słaba wydajność i chaos kodu. Nadmiar wezwań, brak hierarchii. Optymalizacja SEO poprawiła metadane, nagłówki, linki, treści bloga i wizytówki Google. Developer Daniel Jeziorski

Portfolio item
Pozycjonowanie

Projekt był sporym wyzwaniem z uwagi na technologie i słabe pokrycie fraz. Zdecydowaliśmy o kompleksowej przebudowie URL i dodaniu kategorii. Pierwotnie sezonowe, teraz i treści evergreen. Rezultaty: frazy TOP3 +181%, TOP10 +170%, ruch +55%.

Portfolio item
Landing Page

Landing page dla aplikacji mobilnej Frivo. Korzyści, funkcje, dołączanie, opinie klientów, cennik i blog kulinarny - wszystko w jednym miejscu. Developer Piotr Rudzki.