Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wrocław

On Useme since 22 December 2014

About me

Założycielem Marketing Fanpage jest Michał Rusek – ekspert ds. marketingu i reklamy, publicysta, copywriter i szkoleniowiec.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania, gdzie studiował Zarządzanie i Marketing o profilu Psychologia Zarządzania oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Absolwent Studium Marketingu i Reklamy. Ma za sobą karierę w korporacji międzynarodowej Credin Polska Sp. z o.o., gdzie pracował jako Specjalista Ds. Marketingu i Reklamy. W 2013 roku jako Project Manager podjął się rozwoju firmy szkoleniowej InWay Sp. z o.o. współorganizując szkolenia dla ponad tysiąca osób w największych miastach polski. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu, social media, marketingu internetowego, a także profesjonalnej obsługi klienta w oparciu o elementy perswazyjne. Autor, posiadający na swoim koncie setki publikacji w magazynach i portalach, bliski współpracownik i redaktor magazynu Mistrz Branży. Jest właścicielem portalu marketingowego www.MarketingDlaCiebie.pl

Skills

Advertisement Advertising texts Article Copywriting E-marketing Facebook Fanpage Review Sector Seo Web site

Portfolio

http://marketingfanpage.pl/referencje/

http://marketingfanpage.pl/referencje/

Ze względu na szeroki wachlarz świadczonych usług, na życzenie przesyłam listę portfolio oraz wykonanych realizacji w ramach zainteresowania.