Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Słupsk, PL

On Useme since 21 November 2020

Business bag icon

Deals 31

SUCCESSFUL: 30

DISPUTED: 1

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Od blisko pięciu lat wykonuję zlecenia dla firm i osób prywatnych z zakresu:

-copywritingu, tekstów SEO;

-tworzenia tekstów specjalistycznych i poradnikowych,

-tworzenia relacji i artykułów dziennikarskich,

-tworzenia i aktualizowania baz danych.

W swoim działaniu ponad wszystko stawiam terminowość i fachowość wykonania. Od zawsze posiadałem niezbędną dla tej dziedziny umiejętność, tzw. ,,lekkie pióro" - zdecydowanie łatwiej przelewać mi swoje myśli na papier, aniżeli je wygłaszać. Ponadto znakomicie czuję się w przeczesywaniu Internetu i tworzeniu wszelkich baz danych.

Przy każdym zleceniu oferuję całkowitą dostępność, fachowość i dokładność wykonania, a także terminowość realizacji zadania.

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Dodawanie produktów Pre-sell text Product description Seo Social media Text editing

Portfolio

Umowawynajmu.pl - copywriting

Teksty o tematyce inwestowania w nieruchomości - 5000 zzs.

Rentumi.pl - SEO copywriting

Teksty na 5000 zzs, zrealizowany dla firmy zajmującej się nieruchomościami. Prowadzenie bloga, Facebook, Adwords/Google Analytics.

Majstero.pl - SEO copywriting

Tworzenie treści optymalizowanych pod kątem wyszukiwarek internetowych. 130 opisów - każdy po 1000 zzs.

Rowery.org - redaktor

Artykuły związane z kolarstwem szosowym, torowym, przełajowym oraz MTB. Relacje i materiały z najważniejszych zawodów krajowych i europejskich.

Opinions

no avatar
DCT
on 2022-02-15
Wystawiona opinia
Miały być 3 artykuły, dostałem 2. Długi czas oczekiwania, kiepski kontakt. 4.02 dostałem zapewnienie, że "dziś" brakujący artykuł zostanie dosłany, mamy 16.02 zero kontaktu, nie ma artykułu. Strata czasu, NIE polecam.

Completed offers 10

  • Zlecę pisanie 3 artykułów miesięcznie na bloga. Artykuły muszą być pisane pod SEO. Tematy po stronie piszącego, wysyłane do akceptacji na początku miesiąca. Proszę o podanie ceny za 3 artykuły. Działy: 1. Ciekawe miejsca , w które można udać się z dzieckiem (cała Polska) - 1 x w tygodniu (opis miejsca, cennik, atrakcje, fotki) - 2. Wyliczanki - 5 ciekawych miejsc na jednodniową wycieczkę, 10 rzeczy, które musisz zabrać na wycieczkę, 8 aplikacji, które pomogą Ci w podróży itp itd:) - 1 x w tygodniu 3. Temat dotyczący bezpośrednio kolonii - coś jak na www.jadenakolonie.pl - 1 x w tygodniu
  • Krótkie i kreatywne (150 słów) teksty dot. kategorii w sklepie https://www2.zafiltrowani.pl/ zajmującym się sprzedażą filtrów do wody. Teksty: butelki, filtry, akcesoria, marka Brita, marka dafi W sumie 5 tekstów, po 150 słów każdy. przykład: https://www2.zafiltrowani.pl/produkty/?typ=dzbanek
  • Cześć! Szukam copywritera, który przygotuje 2-3 artykuły o tematyce tworzenia stron www, szablonach wordpress oraz grafice komputerowej. Zależy mi na tekstach dobrze przygotowanych pod SEO. Długość jednego tekstu to minimum 600 słów.
  • Cześć, zależy mi na najwyższej jakości artykule dotyczącym stypendiów dla studentów. Chciałbym żeby artykuł był kompletny i wyczerpywał temat. Liczbę znaków szacuję na około 7000-10000 zzs. Przykład analogicznego artykułu: https://www.mojestypendium.pl/blog/2019/09/04/jakie-stypendia-dla-studentow/ https://opinieouczelniach.pl/artykul/jak-zdobyc-stypendium-poradnik-studenta/ Na pewno w tekście trzeba odpowiedzieć na pytania: jakie są stypendia dla studentów? ile wynoszą stypendia socjalne dla studentów? M.
  • Zlecimy tworzenie merytorycznych pytań i odpowiedzi dotyczacych materiałów opakowaniowych wraz z umieszczaniem ich bezposrednio przez Panel Sklepu Ilosc znaków łącznie pytanie i odpowiedz min 500zzs Ilość tekstów: 50 Formatowanie tekstu nie bedzie potrzebne Pytania muszą być często zadawane w wyszukiwarce google i być proste np: Gdzie kupić kartony przeprowadzkowe? Jak używać taśmy naprawczej? Jakie są wymiary kopert bąbelkowych? Ile kosztują opakowania kartonowe? Jakie są zalety woreczków strunowych? Jakie mają zastosowanie tuby kartonowe? Oczywiście to tylko są przykłady Trzeba pytania tworzyc własne patrząc w Google jakie były najczesciej wyszukiwane przez użytkowników Wymagany raport w formie tekstowej ze wszystkimi stworzymi tekstami
  • Napisanie tekstów na stronę internetową www.centercar.pl w zakładkach: Pojazdy: krótki tekst że auta przez nas wyselekcjonowane pochodzą z europejskiego rynku przez zakupem są dokładnie sprawdzane i posiadamy na ich temat całą dostępną historię . 500- 1000 znaków Skup pojazdów: opis ze skupujemy różne pojazdy samochody , skutery , motocykle , quady płacimy od razu gotówka na miejscu sprawdzamy samochód szybko i sprawinie i składamy ofertę , że kupujemy pojazdy zarówno od osób prywatnych jak i firm , skupujemy floty pojazdów itp 1500-2000 znaków Zamów pojazd: tekst na zasadzie ze znajdziemy każde wymarzone auto , że obsługujemy również zakupy pojazdów flotowych z drugiej ręki posiadamy wiele kontaktów w całej europie gdzie licytujemy wiele różnych pojazdów wyselekcjonowanych specjalnie dla naszych klientów w ustalonych przez nich budżetach , każde kupowane przez nas auto posiada pełną historię i kontrolowane jest przez firmy w tym wyspecjalizowane w danym kraju , aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów kupujemy auta w całej europie dzięki wiedzy gdzie lepiej można zakupić auta danej marki możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny jak i pełne zaplecze jak leasingi i ubezpieczenia . 1500-2000 znaków
  • 4 artykuły, każdy po 5 000 zzs. Tematyka: siatkarska PlusLiga.
  • Dzień dobry , Zlecę napisanie 12 postów na forach internetowych o profilu motoryzacyjnym (wszystkie unikalne). Zakres prac wykonawcy : - założenie konta na wskazanym prze zemnie forum ( utworzenie hasła i loginu ) - napisanie 3-4 tematycznych zdań - wstawienie linka strony internetowej Czas wykonanego zlecenia : - max 3 posty dziennie Po wykonaniu zlecenia wykonawca wysyła raport , z adresami postów, hasłami do kont. Oferta skierowana do freelancerów, mile widziane doświadczenie w tematyce motoryzacyjnej . Szukam osoby do stałej współpracy. pozdrawiam
  • Cześć, zależy mi na najwyższej jakości artykule dotyczącym praktyk prawniczych. Chciałbym żeby artykuł był kompletny i wyczerpywał temat. Liczbę znaków szacuję na około 6000-80000 zzs. Chciałbym, żeby artykuł odpowiadał na następujące pytania: Co się robi na praktykach prawniczych? Czy praktyki prawnicze są płatne? Ile płacą za praktyki w kancelarii? Jak znaleźć praktyki prawnicze? M.
  • Cześć, zależy mi na najwyższej jakości artykule dotyczącym pracy w McDonald's. Chciałbym żeby artykuł był kompletny i wyczerpywał temat. Liczbę znaków szacuję na około 6000-80000 zzs. Chciałbym, żeby artykuł odpowiadał na następujące pytania: Jak się pracuje w McDonaldsie? Ścieżka kariery w Mcdonalds Ile zarabia sie w McDonald's? Przykładowy artykuł: https://startkariery.pl/czy-warto-pracowac-w-mcdonalds-praca-opinie-zarobki/ M.