Make The Flow

Make The Flow

Joined on: 2019-01-03
Szczecin, Poland
Verified
SKILLS: brandingfrontendgraphic designlogorebrandingsearch optimizationsocial mediastop-motion animationUIUX designvideoweb sitewordpress

Make The Flow

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem z różnorodnym doświadczeniem i zapleczem merytorycznym, dzięki czemu możemy się wzajemnie inspirować i znajdować niestandardowe rozwiązania dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w UX/ UI designie, brandingu, projektowaniu wszelkich form wizualnych oraz wdrażaniu technologii internetowych.

Nasze projekty zawsze są oparte na dogłębnej analizie kontekstu i środowiska w którym będzie funkcjonował produkt. Dzięki takiemu podejściu tworzymy projekty nie tylko piękne, ale również mądre.

http://www.maketheflow.com

Portal Winestock

Portal Wine Stock jest narzędziem, który wspomaga transakcje w handlu winem. Oprócz statycznej strony www projekt zawierał również panel użytkownika z trzema różnymi rolami. Kompleksowa obsługa obejmowała stworzenie logo, identyfikacji wizualnej, makiet portalu i jego projektu graficznego oraz implementacje produktu. Wine Stock był dla nas dużym wyzwaniem ze względu na złożoną architekturę informacji w projekcie.

Kuchnie Deka Dekor

Deka Dekor oferuje kompleksowe usługi projektowania oraz montażu najwyższej jakości mebli. Firma zwróciła się do nas z zadaniem stworzenia responsywnej strony www, która ma pełnić rolę portfolio oraz ułatwiać kontakt potencjalnego klienta z biurem. W wykonanym przez nas projekcie główną rolę odgrywają zdjęcia.

AMT Gastroguss

AMT The World’s Best Pan to niemiecka firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości naczyń gastronomicznych. Przy współpracy z tą firmą byliśmy odpowiedzialni za stworzenie oraz implementację strony www, projekty licznych materiałow reklamowych, katalogów oraz opakowań.

Anne Kerley Interior

Anne Kerley specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkań, pomieszczeń biurowych i lokali usługowych. Zlecenie obejmowało przygotowanie logo, identyfikacji wizualnej oraz projekt i implementacja strony internetowej. Strona miała spełniać rolę wizytówki.

Przychodnia Medicus

Medicus to zespół specjalistów, którzy wspólnie tworzą przychodnie lekarską. Główną potrzebą klienta było uspójnienie marki, ponieważ materiały, którymi posługiwali się do tej pory znacznie się od siebie różniły. Prace zaczęliśmy od projektu logo i identyfikacji wizualnej. Kolejnym krokiem było stworzenie makiet i projektu graficznego strony oraz jej implementacja.

Restauracja Przymierzalnia

Naszym zadaniem przy współpracy z lokalną naleśnikarnią - Przymierzalnia, było przeprowadzenie kampani reklamowej w social media wraz z opracowaniem materiałów graficznych. Akcja była związana z dodaniem do oferty restauracji dowozu. Oprócz statycznych obrazów, stworzyliśmy także gify, które w ostatnim czasie cieszą się dużą popularnością na portalach społecznościowych.

Kancelaria Adwokacka

Podczas współpracy z Kancelarią Adwokacką Renaty Sobolewskiej postawiono nam za zadanie stworzenia logo, identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej. Projektując materiały chcieliśmy odejść od standardowego wizerunku adwokata w internecie i zbudować markę kojarzącą się z pomocą, zaufaniem i profesjonalizmem.

No reviews.