majapuente

majapuente

Joined on: 2018-05-10
Gliwice, Poland
Verified
SKILLS: articleblogbuzzmarketingcopywritinge-marketingfacebookfanpageonline lessonsonline shoppre-sell textproduct descriptionsearch optimizationseosocial mediatext editingtranslationUIUX designweb sitewordpress

Od ponad 3 lat zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, opieką fanpage'y i kont na Instagramie. Uczestniczyłam w konferencjach, a także w szkoleniach i kursach poświęconych tworzeniu w Internecie. Posiadam wiedzę z zakresu dostosowywania tekstów pod wymagania SEO, tworzenia reklam i prowadzenia kampanii na Facebooku.

Prowadzenie bloga

Od ponad 3 lat regularnie piszę i publikuję teksty na blogu zgodne z zasadami SEO. Główną tematyką bloga są lekkie posty lifestylowe, poruszam również tematy związane z motywacją, prowadzeniem własnej firmy czy samorozwojem.

http://majapuente.pl/ download:

Prowadzenie Social Mediów

Od ponad 3 lat zajmuję się prowadzeniem profili w różnych mediach społecznościowych. Przez ten czas nabrałam doświadczenia i zrozumiałam specyfikę każdego z nich. W ramach tego typu zlecenia oprócz pisania i programowania postów, oferuję wykonywanie grafik/infografik i prowadzenie kampanii reklamowych. Doświadczenie w prowadzeniu takich kampanii zdobywałam zarówno w praktyce, jak i na szkoleniach.

Prowadzę następujące strony: - https://www.facebook.com/lodozercykatowice/ - https://www.facebook.com/zyjeposwojemupl/ (jestem współautorką postów) -

download:

No reviews.