Freelancer profile

Deals

Successful: 56
Disputed: 0
Failed: 0

About me

- Projektowanie stron internetowych Indywidualny, profesjonalny projekt graficzny stron www wykonany w nowoczesnym stylu.

- Tworzenie kompleksowych stron www Kompleksowa, nowoczesna strona internetowa wykonana w technologiach HTML5, CSS3 i JS.

- Projektowanie grafiki komputerowej Profesjonalne projekty graficzne, na potrzeby klienta wykonane w staranny i profesjonalny sposób.

- Instalacja autorskiego systemu CMS Wdrażanie systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią, oraz łatwej obsługi własnej strony.

Potrzebujesz stronę internetową? napisz lub zadzwoń do mnie

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą:

 1. https://stronyinternetowemielec.pl

Przykładowe realizacje:

 1. http://powlokiochronne.com.pl/
 2. https://dual-eko.pl/
 3. https://grafipack.pl/
 4. https://greenmasters.pl/
 5. https://architekci.slupsk.pl/
 6. https://paragrafprawny.pl
 7. https://www.odwodnienia.info.pl/
 8. https://cncfrasningstockholm.se/
 9. https://glancprojekt.pl/
 10. https://ekolinia.net
 11. https://michalrekus.pl
 12. https://psinstalacje.pl
 13. http://www.wirtualnebiuromielec.pl
 14. https://awokadocatering.pl/
 15. https://go4here.com
 16. https://leelen.pl
 17. http://pasierbbau.pl
 18. http://akneo.pl
 19. http://bejmet.pl
 20. http://taxikolbuszowa.pl
 21. https://wecarefamily.com
 22. http://lubnieruchomosci.pl
 23. http://rozastanco.com
 24. http://armon-technika.pl

Wystawiam Faktury VAT.

Skills

Adobe illustrator Adobe photoshop Allegro Banner Bussines card Corporate identity Css Design Graphics Html Html5 Javascript Layout design Layout design Leaflets Logo Overprint Packaging design Posters Pre-press Raster graphics Slicing html Templates Vector graphics Web design Web site Wordpress

Portfolio

portfolio/098/017698/6.jpg Moja strona internetowa

Kompleksowa strona www dla Twojej firmy. Zajmuję się tworzeniem wysokiej jakości stron internetowych z autorskim i bardzo łatwym w obsłudze systemem zarządzania treścią CMS. Możesz być pewien, że każda strona wykonana przeze mnie bez problemu obsłuży tysiące Twoich przyszłych klientów.

Projektowanie stron internetowych

Indywidualny oraz profesjonalny projekt graficzny stron www wykonany w minimalistycznym stylu.

Tworzenie kompleksowych stron www

Kompleksowa, nowoczesna strona internetowa wykonana w technologiach HTML5, CSS3 i JS.

Projektowanie grafiki komputerowej

Profesjonalne projekty graficzne, na potrzeby klienta wykonane w staranny sposób.

Instalacja autorskiego systemu CMS

Wdrażanie systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią, oraz obsługi własnej strony.

portfolio/098/017698/17_80709_glancprojekt.png Glanc Projekt

Tworzymy miejsce, w którym z miłości do aut podnosimy ich wartość. Poprawiamy wygląd zarówno aut salonowych jak i używanych, a także sportowych i klasycznych. Zajmujemy się każdym samochodem: nowym, używanym, zabytkowym.

portfolio/098/017698/11_80709_michalrekus.png Michał Rekus

Nasze wyroby wykonane z precyzją i starannością sprawią, że wnętrze Twojego domu lub mieszkania nabierze unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Za pomocą naszych dłoni i umiejętności Twoje marzenie stanie się rzeczywistością…

portfolio/098/017698/14_80709_ekolinia.png Ekolinia

Historia naszej firmy sięga roku 2000. Od samego początku działalność jest skupiona wokół recyklingu w szerokim znaczeniu. Zajmujemy się głównie produkowaniem maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych.

portfolio/098/017698/linetechnic.png Line Technic

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami z polski i zagranicy zdobyliśmy duże doświadczenie i staliśmy się specjalistami w branży malowania oznakowań poziomych i pionowych. Od wielu lat współpracujemy z największymi podmiotami z branży motoryzacyjnej, spożywczej oraz zarządcami nieruchomościami. Nasz zespół jest gotowy do współpracy.

portfolio/098/017698/9_80709_pasierbbau.png Pasierb-Bau

Jeśli szukasz sprawdzonego i rzetelnego partnera w budownictwie to dobrze trafiłeś. Nasza Firma dysponuje pełnym potencjałem technicznym , pozwalającąc na podejmowanie najbardziej złożonych przedsięwzięć budowlanych w Polsce i za granicą. W trakcie realizacji projektu współpracujemy z jedną z najlepszych projektantek wnętrz na Podkarpaciu

portfolio/098/017698/4_80709_qmtmachining.png QMT Machining

Thanks to many years of experience in the field of production technology and operation of CNC machines, we can offer to our contracotrs know-how, to supply highest quality products while maintaining international quality standards.

portfolio/098/017698/15_80709_psinstalacje.png PS Instalacje

Naszych Klientów otaczamy fachową opieką, pomagając im w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem i zakupem urządzeń, do wykonania instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Czujemy się zobowiązani wobec naszego Klienta, aby był zadowolony z całości realizowanych usług, zarówno z doradztwa, wykonawstwa, jak i późniejszej eksploatacji samej instalacji.

portfolio/098/017698/1_80709_wirtualnebiuro.png Wirtualne Biuro Mielec

Tworzymy miejsce dla początkujących firm jak i doświadczonych ludzi biznesu. Wirtualne Biuro jest najbardziej ekonomiczną propozycją wynajmu powierzchni biurowej oraz adresu do zarejestrowania swojej firmy w centralnej lokalizacji Mielca.

portfolio/098/017698/16_80709_paragrafprawny.png Paragraf Prawny

Serwis ParagrafPrawny.pl powstał w odpowiedzi na oczekiwania przedsiębiorców i konsumentów co do profesjonalnych pism, umów, dokumentów oraz publikacji o tematyce prawnej.

portfolio/098/017698/12_80709_leelen.png Leelen

Leelen to wiodąca marka systemów wideo-domofonowych na świecie, HatPol jest wyłącznym dystrybutorem oraz firmą, która wprowadziła produkty Leelen na rynek Polski w 2009 roku. Produkty Leelen cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość urządzeń oraz bezawaryjność.

Elektronika jest produkowana na maszynach marki Bosch oraz Simens, głównie w technologii SMD, dodatkowo pcb w bramofonach posiada zabezpieczenie przed korozją, co pozwala ciszyć się stabilną praca przez wiele lat. Leelen korzysta tylko i wyłącznie z podzespołów najlepszych producentów na świece np.: matryce LCD/TFT marki SHARP, przetworniki marki SONY.

portfolio/098/017698/6_80709_akneo.png Akneo

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę Naszej Firmy. Oferta Firmy „AKNEO” Krzysztof Piekarski Skierowana jest do firm budowlanych, hurtowni, firm zajmujących się sprzedażą, produkcją i montażem okien, firm kamieniarskich, architektów, projektantów jak i również dla klienta indywidualnego.

portfolio/098/017698/powloki_ochronne.png Powłoki Ochronne

Jesteśmy certyfikowanym studiem aplikującym powłoki Tevo Creations. Firma Tevo Creations jest dostawcą ekologicznej chemii majaca swoich przedstawicieli na całym świecie. Nasza oferta skierowana jest dla klientów którzy chcą zabezpieczyć swój samochód powłokami ochronnymi . Posiadamy w swoim arsenale powłoki ceramiczne oraz powłoki membranowe.

Opinions 8

KAEM
KAEM
on 2020-11-20
Wystawiona opinia
Magic Pixel przygotował dla nas szablon HTML/CSS na podstawie gotowego projektu graficznego. Zlecenie zostało wykonane rzetelnie i na czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonawcy. Gorąco polecamy.
EstiCRM
EstiCRM
on 2020-08-18
Wystawiona opinia
Ponowna bardzo dobra realizacja dla naszej firmy, wysoki poziom usług.
EstiCRM
EstiCRM
on 2020-07-29
Wystawiona opinia
Fachowe podejście do zlecenia i bardzo sprawna realizacja.
Lokotoko
on 2019-09-20
Wystawiona opinia
Jestem zachwycony ze współpracy z Magic Pixel. Zlecam kolejne zadania po wykonaniu strony internetowej, która w 120% spełnia moje oczekiwania ponieważ jest nowoczesna, dynamiczna, bezpieczna oraz profesjonalna. Usługa warta swojej ceny. Gdybym miał wybrać wykonawce po raz kolejny wybrał bym na pewno Magic Pixel. Dla tego Pana nie ma żadnych ograniczeń technicznych! Jest w stanie zrobić wszystko na bardzo wysokim poziomie i nie zedrzeć przy tym skóry :) POLECAM!!!
Leśna Baza
on 2018-10-29
Wystawiona opinia
Współpraca kilkakrotnie przebywała bez żadnych zarzutów. Wszystkie zlecenia wykonane profesjonalne i zawsze w terminie. Zdecydowanie polecam!
Leśna Baza
on 2018-10-29
Wystawiona opinia
Całe zlecenie na najwyższym poziomie! Zdecydowanie polecam.
Safe
on 2018-08-13
Wystawiona opinia
Witam, Polecam wszystkim Pana Łukasza, solidnie i terminowo wykonał zlecenie - ponadto wykazał się dużą cierpliwością w stosunku do mojej osoby :).. Pozdrawiam
Martin Chyła
on 2018-02-07
Wystawiona opinia
Bardzo pozytywna współpraca - wykonawca uczciwy, sumienny, terminowy, cały czas dostępny do kontaktem. Jakość prac na bardzo wysokim poziomie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam współpracę z tym Panem.