Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 12 April 2016

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

My name is Magdalena Klimowska. I create illustrations and graphic design. I make projects in the field of illustrations, logo design, web design and branding. I live and work in Kraków (Poland). I'm opened for undertaking cooperation both with individual clients and agencies.

http://klimowska.com/

Skills

Adobe photoshop Bussines card Drawing English Graphics Illustrations Infographics Labels Leaflets Logo Polish Posters Printing Sketch Web design

Portfolio

Portfolio item
Bricksis

Logo design and graphics for Bricksis

Portfolio item
dog to me

projekt logotypu dla firmy Dog To Me

Portfolio item
SAM trening

Logo design and branding identification for SAMtrening company

Portfolio item
ilustracje do gry planszowej

Board game illustrations

Portfolio item
Gastroskauci

Logo design and praphic design of the website for Gastroskauci service

Portfolio item woohoo forest

projekt logotypu, ilutstracji oraz strony www

Portfolio item
Chiave

Logo design, web design and branding for Chiave

Portfolio item
wąsazcze

Personal illustration

Opinions

no avatar
Rafał Denkiewicz
on 2016-06-07
Wystawiona opinia
Grafika do gry 2D wykonana świetnie i zgodnie ze specyfikacją. Profesjonalne podejście, doskonały kontakt, artystyczny talent sprawiły, że współpraca była przyjemna i produktywna. Na pewno skorzystam powtórnie z usług. Grafik godny polecenia!

Completed offers 3

  • Poszukuje grafika z dobrym okiem do wykonania grafiki do strony- glownie chodzi o header/banner gorny oraz logo. Mam jasno okreslona specyfikacje, wiec powinno byc latwo i szybko aczkolwiek otwarrta jestem na wizje i pomysly grafika. Grafika wzorowana na stronie http://www.wackywoods.co.uk/. W gornym banerze na tle drzewek- ktorych mam zdjecie- powinny byc kreskowkowe dzieci- ktorych nie mam. Reszta do dogadania. Poszukuje osoby, ktora ma to cos, prosze o podeslanie jakis wczesniej wykonanych projektow.
  • Jesteśmy programistami z wieloletnim doświadczeniem a to z czym w tej chwili sie borykamy to brak profesjonalnego grafika, który poprawiłby i stworzył nowe elementy do naszej gry, która jest juz w końcowej fazie implementacji. Gra utrzymana jest w ponurej i ciemnej kolorystyce. Jeśli miałbym szukać przykładów to nawiązuje designem do takich gier jak Limbo czy Badland, a więc w naszym przypadku ważne są kontury i animacja (która wcale nie musi być skomplikowana). Elementy których potrzebujemy w ramach współpracy to zarówno bohaterowie jak i inne obiekty pojawiające się w grze, upiększenie menu oraz ikony do aplikacji. Więcej szczegółów przy dalszym kontakcie.
  • Zlece wykonanie -projektow graficznych 5 ilustracji do strony www, -10 czarnych obrazkow na tatuaze dla dzieci -banera reklamowego zewnetrznego wraz ulotka dwustronna -9 masek zwierzat lesnych