Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Rzeszów, PL

On Useme since 9 April 2016

Business bag icon

Deals 29

SUCCESSFUL: 28

DISPUTED: 1

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 3

POSITIVE: 3

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Na co dzień pracuje w kancelarii komorniczej. Uwielbiam zajmować się tematami socjologicznymi, historycznymi, politycznymi, feministycznymi, windykacją , prawami człowieka i wieloma innymi. Niezwykle bliski jest mi temat rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i organizacji pozarządowych. Trzy lata temu zaczęłam swoją pracę jako copywriter. Zapraszam do kontaktu.

Skills

Copywriting English Facebook Legal analysis Online lessons Review

Portfolio

7 najpiękniejszych zaproszeń

Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę Google frazę "zaproszenia ślubne" otrzymamy mnóstwo wyników. W gąszczu informacji i porad ciężko wybrać te najważniejsze. Wiemy, co nam się podoba, a co nie. Chodzimy na śluby i wesela...

Szkolenia dla biznesu Rozwój gospodarczy i PKB naszego kraju to fakt. Gospodarka jest powiązana różnymi zależnościami prawnymi i pozaprawnymi z krajami Unii Europejskiej. Polski biznes, aby być konkurencyjny, musi się rozwijać. W tym celu...

Mapa marzeń W dzieciństwie zastanawialiśmy się, jak będzie wyglądało nasze życie, gdy dorośniemy. Potrafiliśmy godzinami rozmyślać, co będziemy robić, gdy dorośniemy. Z biegiem czasu nasze marzenia stały się realniejsze. Żaden dorosły nie marzy...

Opinions

no avatar
Olgacreamy
on 2018-04-26
Wystawiona opinia
Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług pani Karoliny. Polecam!!!
no avatar
Ravelia Group Sp. z o.o.
on 2018-04-09
Wystawiona opinia
Pani Karolina ponownie niezawodnie!
no avatar
Ravelia Group Sp. z o.o.
on 2017-11-10
Wystawiona opinia
Rzetelnie i terminowo. Pani Karolina odpowiada na wszystkie maile, jest godna polecenia!

Completed offers 4

  • Witam, Zlecę pisanie postów po forach internetowych. Wykonawca otrzymuje listę for (lub bazuje na swojej), musi się zarejestrować, potwierdzić maila i napisać post w temacie na 2-3 zdania. Do tego wstawić link w post lub stopkę, potem wrzucić info do raportu. Proszę o podawanie cen za 50 postów (każdy na unikalnym forum)
  • Zlecenie dotyczy tylko osób znających temat, które posiadają już aktywne konta na forach internetowych/społecznościowych. Zlecenie dotyczy 10 opublikowanych wpisów na forach internetowych(dodanych postów z linkiem do strony klienta). Uwagi do zlecenia: 1. Dodanie strony w formie www.strona.pl jako "link klikalny" w treści posta umieszczonego na forum internetowym. 2. Dodajemy posta z linkiem tylko na podstronach, gdzie nie ma linków wychodzących w postaci słów kluczowych(czyli "reklam/szeptanek" w sposób nachalny w stylu "ginekolog kraków", "chudnij szybko" jako słowo kluczowe linku wychodzącego itd.). Mogą być natomiast linki wychodzące w postaci www.strona.pl 3. Nie dodajemy posta z linkiem jeśli jest więcej niż 5 innych linków wychodzących(czyli mówiąc prościej - dana strona jest już "zaspamowana" czyimiś "reklamami/szeptankami"). 4. Dodawane posty muszą mieć sens, muszą dotyczyć dyskusji(być może należy ją stworzyć). Powinny mieć ok. 1-2 tys. znaków. Nie mogą być pisane w sposób jednozdaniowy np.: A co myślicie o tym ? www.strona.pl" lub A ja kupiłam tutaj takie coś www.strona.pl Szukamy osób z doświadczeniem, w wyższej cenie lecz wiedzących co to znaczy "dbanie o jakość marki". Zlecenie dotyczy 10 wpisów. Chcemy zaproponować stałą współpracę w powyższym zakresie prac zainteresowanym osobom.
  • Dla naszego Klienta potrzebujemy: - 10 wpisów na forach inernetowych (rozłożonych w czasie, zrobionych z różnych kont, różnych IP) - kontakt z administratorem w sprawie zakładania nowych wątków Prośba o wycenę.
  • Witam, Zlecę na początek 100 tekstów o długości 2000 znaków każdy. Zlecenie wraz z przekazaniem praw autorskich. Możliwość nawiązania dłuższej współpracy. Teksty nie muszą być wysokiej jakości. Interesują mnie wyłącznie oferty w przedziale cenowym 1-1,5 pln za 1000 znaków. Jeśli piszesz teksty reklamowe na www to nie jest oferta dla Ciebie.