Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Rzeszów, PL

On Useme since 7 May 2020

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 6

DISPUTED: 0

FAILED: 1

Chat icon

Opinions 1opinions

POSITIVE: 0

NEUTRAL: 1

NEGATIVE: 0

About me

🎬 Hola! 🕵🏼‍♀️

Kreatywny grafik komputerowy z doświadczeniem w realizowaniu projektów dla różnych zleceniodawców jako freelancer - 🎥projektuję i reklamuję marki z pomysłem.

📝W czym mogę Ci pomóc? Tworze oryginalne kreacje wizualne, przygotowując materiały do drukowania oraz tworząc layout dla wielu kampanii promocyjnych. Biegle posługujący się najnowszymi rozwiązaniami w zakresie grafiki użytkowej i komputerowej.

⏩Jeśli chcesz wzbudzać zaufanie wśród klientów🕵️‍♀️ - Twoja identyfikacja musi być prosta i elegancka, a jeśli chcesz zainteresować młodych ludzi - Twoja identyfikacja powinna być nowoczesna, zabawna i niecodzienna. Identyfikacja wizualna daje zaufanie, pokazuje profesjonalizm i pozwala utożsamić się klientom z firmą.

👁‍🗨Projektowaniem zajmuję się od kilku lat. Tworze loga oraz wszelkie materiały reklamowe dla klientów: logo, wizytówki, ulotki, katalogi, cenniki, kalendarze, banery.

📝Napisz czego potrzebujesz, a ja przedstawię wycenę i warunki współpracy.

📍Portfolio: karolinarzsa.crevado.com

📩Zachęcam do kontaktu! 🔝Czekam na Ciebie!

Skills

Adobe illustrator Adobe photoshop Animation Bussines card Databases Dodawanie produktów Layout design Leaflets Logo Photography Posters Pre-press Promotional video Retouch Video editing Web design

Portfolio

Portfolio item Oferta współpracy dla branży beauty

Kazdy nowy projekt to wyzwanie który traktuje indywidualnie. 📝Napisz czego potrzebujesz, a ja przedstawię wycenę i warunki współpracy. 📩Zachęcam do kontaktu!

Portfolio item
Breandingbook dla firmy z branży medycznej

Breandingbook dla firmy z branży medycznej - książka składa się z 40 stron. Zawiera nowa identyfikacje wizualna firmy Analityk, wraz z logo, fontami oraz kolorami przypisanymi do marki. Zostały w niej przedstawione wszystkie projekty wizytówek,...

Portfolio item
Realizacja wizytówek dla różnych branż - medyczna,
Portfolio item
Etapy współpracy
Współpraca w zakresie obsługi social-media
Portfolio item
Prezentacja materiałów dla branży beauty - wizytów
Portfolio item
Co daje Ci indetyfikacja wizualna?

Opinions

Mutalo Group sp. z o.o.
Mutalo Group sp. z o.o.
on 2021-04-21
Wystawiona opinia
Dosyć utrudniona współpraca z freelancerem. Na pewno nie można powiedzieć, że dostarczone dzieło to grafika, raczej elementy które zostały przez nas dostarczone zostały wrzucone na prostokąt + dodano 2 kwadraty. Niestety i tak trzeba było to poprawiać, bo zostały ustawione lustrzane odbicia co spowodowało ustawienie napisów od prawej do lewej. Dodatkowo błędy w tekście. Freelancer wgrał dzieło od razu do umowy co spowodowało trudności z jej rozliczeniem. Nie wystawiam opinii negatywnej, ale za współpracę dziękuję, zaakceptowałam dzieło, bo nie chcę wchodzić w żadne spory, szkoda czasu.