Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wrocław, PL

On Useme since 9 February 2021

Business bag icon

Deals 26

SUCCESSFUL: 26

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Z wykształcenia pedagog specjalny- kierunek resocjalizacja. Z zamiłowania copywriter stale uczący się nowych rzeczy. Czytanie i pisanie to moja pasja, którą w końcu postanowiłam wykorzystać w pracy, tak więc cenię sobie dobry research i wysoką jakość tekstów. Jestem osobą rzetelną, kreatywną i mocno angażującą się we wszystko, co robi.

Z przyjemnością i łatwością stworzę dla Ciebie:

- teksty pozycjonujące

- opisy produktów czy kategorii

- poradniki

- publikacje blogowe

- artykuły specjalistyczne z dziedziny socjologii lub psychologii.

Skills

Article Blog Copywriting Pre-sell text Product description Text editing Translation

Portfolio

Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item

Opinions

no avatar
ONShopping
on 2022-02-11
Wystawiona opinia
Współpracę oceniam jako bardzo dobrą. Pani Kamila cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z Panią była prawdziwą przyjemnością.
The First Jakub Wasielewski
The First Jakub Wasielewski
on 2021-12-23
Wystawiona opinia

Completed offers 6

  • Zlecę napisanie 15 tekstów. Tematyka: buty/lodowiska mobilne/agregaty chłodnicze/grzejniki/kosmetyki naturalne - Treści muszą być unikalne (nie dopuszczam kopiowania) - muszą zawierać co najmniej 2 śródtytuły z użyciem fraz - wymienione frazy muszą przewijać się w tekście przynajmniej 2 razy - każdy tekst ma mieć minimum 2000 znaków (limit musi zostać przekroczony) - link powinien znaleźć się w ostatnim akapicie Frazy i tytuły dostarcza zleceniodawca.
  • Szukamy copywritera do pisania artykułów wewnętrznych blogowych w języku polskim związanych z jedną frazą dotyczącą kursu, który oferujemy. Artykuły powinny być pozycjonowane pod SEO. Na początek dwa teksty, potem możliwość stałej współpracy. Branża edukacyjna, szkoleniowa.
  • Napisanie 4 artykułów dotyczących klimatyzacji, ok 3000zzs, w każdym artykule 1 fraza kluczową. Szczegóły do ustalenia i negocjacji. Proszę o oferty cenowe i czasowe. Zlecenie jednorazowe z możliwością kontynuacji współpracy.
  • Witam, chciałbym prosić o oferty cenowe do stworenia kilku opisów kategorii dla sklepu www- Galanteria. Oczywiście opisy sa pod SEO, wiec poszczególne opisy ketegorii powinny być nasączone słowami kluczowymi danej kategorii. Opis kategorii i sklepu. Strona główna- opis do 5000 znaków, ogólnie o sklepie i kategoriach produktowych- kategorie wyszczególnione poniżej. Torebki damskie- kategoria główna- do 2000 znaków- ogólnie o torebkach (rodzaje, fasony, matriał, rozmiary) - Shoppery- podkategoria - opis do 1500 znaków- - Torebki klasyczne- podkategoria - opis do 1500 znaków- - Kopertówki- podkategoria - opis do 1500 znaków- - Shoppery- podkategoria - opis do 1500 znaków- - koszyki- podkategoria - opis do 1000 znaków- - Worki- podkategoria - opis do 1000 znaków- - Kuferki- podkategoria - opis do 1000 znaków- - Listonoszki- podkategoria - opis do 2000 znaków- Torby męskie- kategoria główna- do 2000 znaków- ogólnie o torbach męskich (rodzaje, fasony, matriał, rozmiary) - Aktówki- podkategoria - opis do 1000 znaków- - Na laptopa- podkategoria - opis do 2000 znaków- - Listonoszki- podkategoria - opis do 1000 znaków- Plecaki- kategoria główna- do 2000 znaków- Pleć podzielna jest na filtrach, wiec opis należy zrobic jako unisex ogólnie o plecakach (rodzaje, fasony, matriał, rozmiary, sposób noszenia) Portfele damskie- kategoria główna- do 3000 znaków- ogólnie o portfelach (rodzaje, materiał, wielkości, rodzaje zamknięcia, RFID) - Skóra naturalna- podkategoria - - Skóra ekologiczna- podkategoria - - Duże portfele- podkategoria - - średnie portfele- podkategoria - - małe portfele- podkategoria - Paski damskie- kategoria główna- do 2000 znaków- ogólnie o paskach(rodzaje, fasony, matriał, rozmiary) Jeśli dobrze liczę to powinno być max 35000 znaków. Inspiracje (strony konkurencji) oraz istotne info o produktach podam zwycięzcy.
  • Podajemy nazwy, wstępny opis produktu i skład, więc jest do czego nawiązać.
  • teksty seo
    expired
    Dzień dobry, interesuje mnie dziesięć tekstów pod zaplecze na temat: ochraniacz/podkład nieprzemakalny na materac każdy tekst powinien posiadać 2500 zzs czyli razem dziesięć tekstów to suma 25000zzs Zlecenie pilne, cena jak w zleceniu 5zł za 1000zzs, 25x5 = 125zł netto pozdrawiam