Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wrocław, PL

On Useme since 9 February 2021

Business bag icon

Deals 16

SUCCESSFUL: 16

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Z wykształcenia pedagog specjalny- kierunek resocjalizacja. Z zamiłowania copywriter stale uczący się nowych rzeczy. Czytanie i pisanie to moja pasja, którą w końcu postanowiłam wykorzystać w pracy, tak więc cenię sobie dobry research i wysoką jakość tekstów. Jestem osobą rzetelną, kreatywną i mocno angażującą się we wszystko, co robi.

Z przyjemnością i łatwością stworzę dla Ciebie:

- teksty pozycjonujące

- opisy produktów czy kategorii

- poradniki

- publikacje blogowe

- artykuły specjalistyczne z dziedziny socjologii lub psychologii.

Skills

Article Blog Copywriting Pre-sell text Product description Text editing Translation

Portfolio

Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item
Portfolio item

Opinions

no avatar
ONShopping
on 2022-02-11
Wystawiona opinia
Współpracę oceniam jako bardzo dobrą. Pani Kamila cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z Panią była prawdziwą przyjemnością.
The First Jakub Wasielewski
The First Jakub Wasielewski
on 2021-12-23
Wystawiona opinia

Completed offers 4

  • Zlecę napisanie 15 tekstów. Tematyka: buty/lodowiska mobilne/agregaty chłodnicze/grzejniki/kosmetyki naturalne - Treści muszą być unikalne (nie dopuszczam kopiowania) - muszą zawierać co najmniej 2 śródtytuły z użyciem fraz - wymienione frazy muszą przewijać się w tekście przynajmniej 2 razy - każdy tekst ma mieć minimum 2000 znaków (limit musi zostać przekroczony) - link powinien znaleźć się w ostatnim akapicie Frazy i tytuły dostarcza zleceniodawca.
  • Napisanie 4 artykułów dotyczących klimatyzacji, ok 3000zzs, w każdym artykule 1 fraza kluczową. Szczegóły do ustalenia i negocjacji. Proszę o oferty cenowe i czasowe. Zlecenie jednorazowe z możliwością kontynuacji współpracy.
  • Podajemy nazwy, wstępny opis produktu i skład, więc jest do czego nawiązać.
  • teksty seo
    expired
    Dzień dobry, interesuje mnie dziesięć tekstów pod zaplecze na temat: ochraniacz/podkład nieprzemakalny na materac każdy tekst powinien posiadać 2500 zzs czyli razem dziesięć tekstów to suma 25000zzs Zlecenie pilne, cena jak w zleceniu 5zł za 1000zzs, 25x5 = 125zł netto pozdrawiam