Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Lgota Górna, PL

On Useme since 22 November 2021

Business bag icon

Deals 42

SUCCESSFUL: 42

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Projekty logotypów | Projekty reklam do druku i druk | Strony www | Sklepy internetowe | Wordpress | Pozycjonowanie SEO / Google Ads

Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym, a także w tworzeniu i pozycjonowaniu nowoczesnych stron oraz sklepów internetowych. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu webowym, rozwoju firm i pozycjonowaniu. W projektowaniu graficznym stosujemy proste, minimalistyczne i przemyślane koncepcje. Nasza twórczość ma każdorazowo indywidualny wydźwięk. Jednocześnie staram się, by w obrębie jednego projektu królowała spójność, która daje poczucie estetycznej harmonii. Szczególną uwagę zwracamy na kompozycję i styl, które muszą być zgodne z potrzebami klienta.

Portfolio

Portfolio item Strona internetowa VERA GARDEN firma ogrodnicza

Stworzenie strony internetowej dla VERA GARDEN to efekt starannego procesu, łączącego kreatywność z technologią. Zespół dostosował ją do potrzeb firmy, zapewniając unikalny design. Efektem jest profesjonalna witryna, przyciągająca uwagę

Portfolio item Sklep internetowy BABCIA GANJA NASIONA KONOPII

Sklep oparty na Woocommerce Wordpressa jest łatwy w obsłudze, zoptymalizowany pod kątem konwersji i dostosowany do unikalnych potrzeb Twojego biznesu. Babcia-ganja.pl odnosił sukces w świecie e-handlu.

Portfolio item Sklep z motylami - Wordpress ( Woocommerce)

Nasza zespół tworzy sklep, który jest łatwy w obsłudze, zoptymalizowany pod kątem konwersji i dostosowany do unikalnych potrzeb Twojego biznesu.

Portfolio item
Projekt i wizualizacja projektu baneru reklamowego

Projekt baneru reklamowego i zlecenie wydruku wielkoformatowego. Klient nie tylko otrzymał projekt i gotowy produkt, ale mógł zobaczyć go na wizualizacji.

Portfolio item
AGAMI ( wizualizacja logo na produktach )
Portfolio item Strona internetowa AUGUST - TRANS PRZEPROWADZKI

Nasz zespół projektowy dostosowuje stronę do specyficznych potrzeb firmy, zapewniając niepowtarzalny design, intuicyjną nawigację i doskonałą responsywność.

Portfolio item
Sklep internetowy Woocommerce - Wordpress

Sklep internetowy zoptymalizowany pod kątem szybkiego ładowania, aby zapewnić doskonałe doświadczenie zakupowe. Został oparty na silniku WordPress , łączący potężne funkcje e-commerce z intuicyjny interfejsem.

Portfolio item Projekt logotypu i wizytówek RoomEscape

Projekt logo i wizytówek do druku. Projektujemy logotypy dla firm i nie tylko. Do każdej realizacji logotypu czy wizytówek dodajemy wizualizację.

Portfolio item
Projekty logotypów i wizualizacje na materiałach

Tworzymy unikalne i profesjonalne logotypy, które odzwierciedlają tożsamość Twojej marki. Projekty skupiają się na prostocie, czytelności i estetyce, zapewniając trwałe wrażenie i rozpoznawalność.