Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Suchy Las

On Useme since 6 March 2015

About me

Firma IT-Technology istnieje na rynku branży IT od 2010 roku. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw oraz tworzeniu i optymalizacji stron internetowych. Nasze doświadczenie pochodzące z firm korporacyjnych oraz ze współpracy z Klientami reprezentującymi najróżniejsze branże, pozwoliło nam zbudować atrakcyjną i elastyczną ofertę, umożliwiającą optymalne i wygodne zarządzanie praktycznie każdego typu przedsiębiorstwem.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wciąż na bieżąco dokształcamy się w dziedzinie tworzenia stron internetowych, co pozwala na zapewnienie najnowszych standardów na Twojej witrynie i zmierzyć się z każdym wyzwaniem jakie nam postawisz!

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pełna obsługa informatyczna, wsparcie techniczne lub dostosowanie nowych technologii do procesu biznesowego, jesteśmy gotowi dostarczyć naszą wiedzę i doświadczenie pochodzące nie tylko ze znajomości naszego biznesu, ale przede wszystkim ze znajomości biznesu naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nasz rozwój to przede wszystkim rozwój naszych klientów!

Portfolio

arkas-polska.pl

http://arkas-polska.pl/

Stworzenie strony i Pozycjonowanie SEO

OlixStudio - Agencja reklamowa

Tworzenie strony

http://olixstudio.pl/

lifemedical.com.pl

Stworzenie strony

Casa Verde Nieruchomości

tworzenie strony

http://www.casa-verde.pl/

arenadebiec.pl

Stworzenie strony oraz systemu rezerwacji boiska

drozdtsl.com - Transport Spedycja Logistyka

Tworzenie strony oraz stała opieka nad stroną