Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Limanowa, PL

On Useme since 15 April 2023

Business bag icon

Deals 11

SUCCESSFUL: 11

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 4

POSITIVE: 4

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem pasjonatem kodowania i technologii informatycznych. Obecnie jestem młodym programistą, stale poszerzającym swoją wiedzę i umiejętności. Pragnę się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie programowania.

Aktualnie skupiam się na dalszym rozwijaniu moich umiejętności programistycznych, ucząc się nowych języków programowania, frameworków oraz narzędzi, które pozwalają mi tworzyć jeszcze bardziej zaawansowane i efektywne rozwiązania.

Z chęcią podejmuję się różnorodnych projektów, zarówno małych, jak i większych, w różnych technologiach. Moje podejście do pracy jest profesjonalne i skrupulatne, z dbałością o jakość kodu i zrozumienie wymagań klienta. Jestem zmotywowanym i zaangażowanym programistą, gotowym do dalszego rozwoju i podjęcia nowych wyzwań.

Jeśli szukasz doświadczonego programisty, który chętnie podejmie się pracy na zlecenie, to jestem gotowy do współpracy. Czekam na twoją wiadomość!

Portfolio

GitHub

Główne konto GitHub, na którym znajduje się wiele moich projektów. Zapraszam do przejrzenia zawartości.

Portfolio item
ChatBot dla strony trenera personalnego

Autorskie rozwiązanie/wtyczka WordPress, która korzysta z API, aby na bazie pytań dobierać odpowiedni trening.

Portfolio item
Wtyczka WP z formularzem działającym na API GUS

Autorska wtyczka, która poprzez połączenie z API GUS'u wypełnia informacje o firmie, korzystając z wpisanego przez użytkownika NIP'u firmy.

Opinions

no avatar
Dora
yesterday
Wystawiona opinia
Polecam współpracę z Panem Grzegorzem.
InstaHunter
InstaHunter
on 2024-04-21
Wystawiona opinia
Szybko i konkretnie.
no avatar
TokaSmart
on 2024-04-11
Wystawiona opinia
Jak najbardziej pozytywnie oceniam współpracę z Panem Grzegorzem. Myśli logicznie. Ma wiedzę i doświadczenie. Kontakt bardzo dobry. Brak zastrzeżeń czy też uwag co do realizacji zlecenia. Wszystko szybko, profesjonalnie i bez marnowania czasu. Warto było trafić na serwis Useme i Pana Grzegorza, którego gorąco polecam!
no avatar
Piovolski
on 2023-08-02
Wystawiona opinia
Polecam. Bardzo dobry kontakt, szybko i sprawnie, zdeterminowany do rozwiązywania problemów.

Completed offers 1

  • Hello, I will commission the improvement of a bot for instagram written in python using the selenium library. The bot automatically opens the browser, instagramm logs in, and browses the hashtags specified in the code. - At this point, it should like random posts. It doesn't and this is the first part of the assignment. - The second part of the order is to add a function that when the bot can't move on to the next post(no right arrow) changes the hashtag and starts again. The whole thing at the moment is just under 200 lines of code. I haven't programmed in years and it's a waste of my time. To someone active in the industry this should not be a challenge.