Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Białystok

On Useme since 29 January 2024

About me

www.gert-centrum.pl

Umiejętności w programowaniu, projektowaniu stron i e-commerce:

HTML, CSS, JavaScript, React, Angular, Vue.js. Znajomość CMS (WordPress, Magento, Shopify). Integracja płatności online.

Animacje i produkcja wideo:

Narzędzia do animacji (After Effects, Blender, Cinema 4D). Edycja wideo (Premiere, Final Cut Pro).

Social Media i SEO:

Platformy społecznościowe (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn). Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Podstawy SEO, narzędzia analityki.

Umiejętności komunikacyjne:

Komunikacja z klientami i zespołem. Przekazywanie koncepcji w zrozumiały sposób.

Rozwiązywanie problemów:

Szybka diagnoza i efektywne rozwiązywanie problemów.

Aktualizowanie umiejętności:

Śledzenie nowych trendów i technologii.

I jeszcze wiecej :)

Portfolio

NeuralWeavings

Przygotowaliśmy specjalny odcinek dla NeuralWeavings poświęcony neuroplastyczności. Odkryj fascynujący świat adaptacji, naprawy mózgu i uczenia się przez całe życie. Zapraszamy do oglądania!

Portfolio item ByShop

ByShop - Logo sklepu online! 🌟 Złoto-biała czcionka symbolizuje prostotę, koszyk w kształcie koła 🛒 to łatwość zakupów. Hasło „Wszystko w jednym miejscu” 🌐 podkreśla praktyczność. Czerwone tło dodaje dynamizmu.

NeuralWeavings

Zapraszamy na wyjątkowy odcinek medytacyjny stworzony dla NeuralWeavings. Odkryj chwilę spokoju i wewnętrznego skupienia w krótkiej praktyce uwagi. Wejdź w ten moment relaksu razem z nami!

Portfolio item Gert-Centrum

Witamy w Gert-Centrum, miejscu, gdzie Twoje marzenia o wyjątkowej i skutecznej grafice reklamowej stają się rzeczywistością!

Osiągnij wyższy poziom kreatywności z Gert-Centrum! Jesteśmy tu, aby dostarczyć Ci nie tylko usługi, ale także doświadczen