Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Terneuzen, NL

On Useme since 2 December 2023

Business bag icon

Deals 35

SUCCESSFUL: 35

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 6

POSITIVE: 6

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

✉ 𝗜𝗡𝗙𝗢@𝗙𝗦𝟭𝟭.𝗡𝗘𝗧 ✉ FULL-STACK DEVELOPER

Jestem doświadczonym freelancerem z ponad 10 letnim stażem, moją główną specjalizacją jest front-end i back-end, jestem full-stack developerem. Potrafię pisać w językach Php, Java, JavaScript, Python, LUA, CSS i paru innych. Zajmuję się projektowaniem i pozycjonowaniem stron WWW. Posiadam unikalne umiejętności w obszarze serwerów Linux, integracji oraz programowaniu aplikacji. Zajmuję się projektowaniem, wdrażaniem i integrowaniem stron WWW/Portali internetowych. Moja oferta obejmuje szeroki wachlarz usług dostosowanych do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się ze mną pod e-mail ✉ 𝗜𝗡𝗙𝗢@𝗙𝗦𝟭𝟭.𝗡𝗘𝗧 ✉ lub telefonicznie.

Strona www: https://fs11.net/

UWAGA! - Nie biorę zleceń z 3 ręki

Skills

Api Crm Css ERP Html5 Java Laravel Mysql Php Python Seo Sql Vue Xml

Portfolio

www.modneduzerozmiary.pl

Projekt sklepu internetowego z odzieżą XXL

Portfolio

Portfolio | Strona internetowa

www.fjornval.com

Projekt sklepu internetowego na platformie Shopify

Opinions

no avatar
Devil2b1
yesterday
Wystawiona opinia
Jestem bardzo zadowolony z realizacji. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług.
no avatar
Bensons
on 2024-03-25
Wystawiona opinia
no avatar
Bensons
on 2024-03-25
Wystawiona opinia
no avatar
MT
on 2024-03-23
Wystawiona opinia
Ogromne zaangażowanie, super kontakt, realizacja zlecenia na najwyższym poziomie. Polecam
no avatar
Majkelone
on 2024-03-13
Wystawiona opinia
Jestem bardzo zadowolony z realizacji usługi. Wszystko przebiegło super, a jakość wykonania i zaangażowanie była naprawdę najwyższych lotów. Mogę polecić Pana Adama z czystym sumieniem innym osobom.
no avatar
Paulina M
on 2024-02-12
Wystawiona opinia
Super szybka praca i bardzo łatwy kontakt:) Polecam!

Freelancer's reply

FS11.NET | Adam Jabłoński
FS11.NET | Adam Jabłoński
on 2024-02-26
Dziękuje :)

Completed offers 6

  • To perform: - reconfiguration of Presta store - re-verification of integration with Google ME - re-verification of integration with Apilo
  • That this site: https://bartlomiejstarypan6.wixstudio.io/my-site/blank scales well for screens and mobile. A description in two project tabs (similar to one that is already there) is to come. We also want to connect the store that we currently have connected to another site.
  • Cześć, potrzebuję animację na stronę. Sposób działania opisałem w filmie: https://www.loom.com/share/7543d5936bae4738ae2e796a25ab9d65?sid=b0726dca-c7c7-4df8-a00c-6bb9dcb57346 Strona działa na platformie Webflow. Kilka uwag: 1. pikseloza ma znikać płynnie 2. chciałbym, aby animacja działała na każdym zdjęciu z klasą CSS: "animate-image" 3. na początku kodu chcę mieć możliwość ustawienia zmiennych dla: - wielkości koła, - wielkości piksela, - czasu znikania pikselozy. 4. potrzebuję mieć możliwość ustawienia każdy z parametrów z pkt 3. dla różnych brakepoint: - desktop, - tablet, - mobile-landscape, - mobile-portrait. UWAGA! Kod potrzebuję uzyskać w tym tygodniu.
  • Zlecę optymalizację kodu sklepu internetowego opartego na IdoSell. Sklep ma indywidualną maskę napisaną na w xsl. https://pagespeed.web.dev/analysis/https-sestimi-pl/04vj36509o?form_factor=desktop Adres sklepu: Sestimi.pl Proszę o przedstawienie konkretnych ofert z ceną końcową oraz terminem wykonania
  • Szukam osoby, która zmieni mi w sklepie: -szerokość kontenera -rozmiar grafik na liście produktów -galerię na karcie produktu -inne w późniejszym czasie Może być stała współpraca.
  • Dzień dobry, mam nowo założony sklep na systemie Prestashop. Wprowadzane było w nim sporo modyfikacji i po instalacji domyślnych skryptów do analityki, nie wszystko zbiera się poprawnie. Szukam osoby do wdrożenia i konfiguracji Google Tag Menagera i spięcie tego z reklamami FB oraz Google Ads. Zależy mi, aby osoba znała bardzo dobrze Prestashop i była w stanie dokonywać w nim potrzebnych modyfikacji.