Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Jasło

On Useme since 29 November 2021

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Grafik Komputerowy i dyplomowany Artysta Plastyk wyspecjalizowany w tworzeniu skutecznych Identyfikacji Wizualnych Firmy, Reklam, Opakowań oraz Ilustracji.

Mocno interesuję się psychologią, dzięki czemu Twoje projekty są w taki sposób prowadzone aby były jak najbardziej atrakcyjne dla odbiorców/klientów, a co więcej żeby dobrze im się kojarzył, wzbudziły w nich zaufanie lub porostu chęć zakupu takiego dobrze wykonanego i przemyślanego projektu.

Zapraszam do kontaktu i owocnej współpracy.

Skills

2d design Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Banner Bussines card Corporate identity Designer Dtp Graphics Illustrations Infographics Layout design Layout design Leaflets Logo Photography Posters Pre-press Typography Vector graphics Web design Web site Wordpress

Portfolio

Portfolio item Profesionalne Logo

Profesjonalne Logo, które Twoi klienci łatwo zapamiętają.

Portfolio item Stony Internetowe

Niepowtarzalne strony internetowe, niecodzienne rozwiązania oparte o rozwiązania UI & UX dzięki czemu Twoi odbiorcy z łatwością będą poruszać się po stronie co zwiększy jej skuteczność.

Portfolio item Ilustracje Flat

Ilustracje wektorowe typu flat świetnie prezentują się na stronach internetowych, w social mediach czy w książkach.

Portfolio item Wariacje Typograficzne (O + forest)

Zaawansowana edycja zdjęć.

Portfolio item Etykiety

Czyste i czytelne etykiety na pewno wyróżnią się na tle innych produktów.

Portfolio item Identyfikacje Wizualne

Skuteczna identyfikacja firmy powinna być przede wszystkim spójna, tak aby klient, który ma kontakt z nią bez zastanowienia mógł skojarzyć jej element z daną firmą. Sprawia to, że firma staje się bardziej rozpoznawalna i uznawana na rynku.

Portfolio item Menu kawy - Caffe Del Mondo

Celem był stworzenie czytelnego menu kawy, znajdującego się na ekspresach do kawy. Całość musiała być spójna z identyfikacją firmy Caffe Del Mondo. W projekcie została wykonana cała oprawa graficzna.

Portfolio item Ilustracje

Oferuję Ilustracje w bardzo minimalistycznym i przyjemnym dla ona stylu MBE. Ilustracje świetnie wyglądają na stronach www, w książkach, na opakowaniach czy porostu jako przedstawienie produktów.

Portfolio item Zaproszenia

Nieszablonowe zaproszenia okolicznościowe projektowane w wielu rozmiarach. Oferuję także druk projektu w znakomitej jakości i konkurencyjnej cenie.

Portfolio item Digital Painting

Zaawansowane malarstwo cyfrowe.

Completed offers 5