Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Głubczyce, PL

On Useme since 31 January 2019

Business bag icon

Deals 49

SUCCESSFUL: 46

DISPUTED: 0

FAILED: 3

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 1

About me

Specjalizuje się w tworzeniu tekstów zarówno specjalistycznych, artykułów, jak i blogowych, postów czy zapleczowych.

Portfolio

Portfolio item
Sklep internetowy ze szkłem artystycznym xyz

Zlecenie wymagające oprócz zdolności pisarskich także znajomości danego tworzywa. Dodatkowo dokonałam obróbki zdjęcia. Opis wedle założenia miał nie tylko zawierać specyfikację produktu, ale być podany w ciekawy, przypominający opowieść sposób.

Opinions

no avatar
KrzysztofBak
on 2022-03-04
Wystawiona opinia
Zlecenie zakończone przed czasem, tematyczne - polecam
no avatar
Top Online
on 2020-09-30
Wystawiona opinia
Brak kontaktu po rozpoczęciu prac, dzieło nie zostało dostarczone. Nie polecam współpracy.

Completed offers 10

  • Napisanie dwóch artykułów dla marki naturalnych kosmetyków.
  • Szukam copywritera na dłuższą współprace. Głównymi odbiorcami będą kobiety chcące zrzucić parę kilo. Niekoniecznie związane ze sportem, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy na ten temat. Dlatego teksty muszą być napisane w prostym języku, ale muszą przekazywać wiedzę. Chciałabym żeby teksty wywoływały więź pomiędzy odbiorcą i nadawcą. Hmmm… coś w rodzaju przyjaciółki? Krótko o działalności: Na mojej stronę będzie można kupić spersonalizowane jadłospisy, treningi, ciuchy i sprzęt fitness. Będą też przykładowe jadłospisy i treningi dostępne dla wszystkich, przepisy, różne porady skąd czerpać motywacje jak uwierzyć w swój potencjał itp. a także artykuły przekazujące wiedze na temat jak ćwiczyć itp. A także formu do wzajemnego motywowania się. Pierwsze pięć tematów: 1. Jak zacząć (pierwszy wpis motywacyjny dla nowych użytkowników. Jak im pomogę itp.) 2. Jak polubić i zaakceptować siebie 3. Skąd czerpac motywacje i zapał do działania. 4 .Błędy i porażki (każdy je popełnia, ak sobie z tym radzić) 5. Jak być szczęsliwym. Proszę o wycenę za całość. Mile widziany tekst próbny na pierwszy temat.
  • Napisanie opisów kategorii na sklepie 18 kategorii po 1000zzs
  • Dzień dobry, cześć! Potrzebuję 15 prostych grafik, rozmiar jak na IG, a na nich fragmenty wierszy (podeślę teksty). Grafiki jak najprostsze, najlepiej zbliżone stylem do tych, które wykorzystywałam wcześniej: https://www.facebook.com/hacerskiewiersze/photos/a.1886974168281553/2042645466047755/?type=3&theater. Podobieństwo - wystarczy fielotowoszarawe tło, czarny napis. Font może być inny, nie musi też być tego znaku z okładki, może być po prostu jakieś stockowe zdjęcie z lasem czy świeczkami i na to taka fioletowa "narzutka". Myślę, że to proste, a ja sama nawet z Canvą się nie umiem obyć, więc chętnie przyjmę pomoc nawet osoby, które stawia swoje pierwsze kroki i potrafi to minimum, którego ja nie. :D
  • Poszukuję osoby do tworzenia tekstów takich jak opisy produktów, wpisy blogowe itp. do sklepu internetowego z akcesoriami dla alergików tj. poduszki antyalergiczne, pościele, nawilżacze powietrza itp. Zależy mi na osobie, która czuje się dobrze w tego typu tematach i będzie pisać merytotrycznie. Każdego miesiąca będzie około 20-30 tysięcy znaków. Proszę o wycenę za napisanie 10 tysięcy ZZS.
  • 2 teksty po 3000zzs 1 tekst po 2000zzs kartka dla klienta 500zzs na stronę sklepu
  • Artykuł na temat łupieżu na blog branżowy z lokowaniem produktów.
  • Napisanie 5 artykułów po 3000zzs na bloga. Tematyka: włosy. Plus tekst do kartki dla klientów.
  • Artykuł na bloga o suchym szamponie
  • Potrzebuję copywritera do przepisania tesktów polskiej strony interntowej (wolne od plagiatu)