Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Gniezno

On Useme since 28 July 2018

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem doświadczonym freelancerem specjalizującym się w tworzeniu stron internetowych. Przez wiele lat zdobywałem doświadczenie w branży, pracując z różnymi klientami. Moja pasja do projektowania i programowania stron internetowych skłoniła mnie do założenia własnej firmy, w której mogę realizować moje kreatywne projekty i pomysły.

Moja wiedza i umiejętności w zakresie projektowania i programowania stron internetowych obejmują szeroki zakres technologii i narzędzi. Posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron internetowych, które działają na różnych urządzeniach mobilnych i desktopowych. Zajmuję się również projektowaniem i wdrażaniem sklepów internetowych, blogów, landing pages i innych stron, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

Mój styl pracy opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Staram się zrozumieć potrzeby i cele mojego klienta, aby stworzyć stronę internetową, która spełni ich oczekiwania i przyniesie pozytywne rezultaty.

Skills

Api Backend Blog Buzzmarketing Cms Coding Copywriting Css Databases Frontend Html Html5 Javascript Layout design Php Pre-sell text Templates Translation Web application Web site Woocommerce Wordpress Xml

Completed offers 3

  • I am interested in creating a simple website (landing page type). The technology in which it will be written is arbitrary. I only care about the simple addition of posts and photos.
  • Hello, I am looking for a person who will make two subpages with products so that it would be easy to add new projects, Wooden Models and Steel Houses so will be called tabs, the products will be 10 total 20, the work should not be more than for 2 hours Greetings
  • Zlecę 10 wpisów na forach, stronach itp. z jak najwyższym rankingiem DA. Interesują mnie tylko przemyślane, ręczne wpisy z linkiem dofollow.