Project manager / Wirtualny Asystent

Closed job

Recent jobs from category Admin support

  • no avatar
    Kogutas 1 deal
    ClickUp job optimization
    Proposed by freelancer
    27d
    I am looking for a person who is proficient in the use of the application - we need a workflow optimizer to train us in-house (2-3 people) to make the user experience less involved, more aligned with daily tasks.
no avatar
Bluemonster
Employer
11 deals
Job category:
Project management
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Szukamy do współpracy Project Managera / Wirtualnej/ego Asystentki/a , który będzie koordynował realizację projektów: Głównie stron internetowych.

Główne zadania:

- Uczestnictwo w spotkaniach online

- Pilnowanie terminów wewnątrz firmy

- Układanie zadań zgodnie z procesem firmowym dla działu projektowego (UX/UI) oraz dla działu realizacji (Webflow/Wordpress)

- Znajomość narzędzi ułatwi współpracę ale nie jest obowiązkowa (Wordpress, Webflow, Figma, Canva, ClickUp)

Rozliczenie godzinowe: 60-100 zł netto / h (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

Informacja od Useme:

Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających:

- ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.);

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem);

- własną działalność gospodarczą.