Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Gdańsk

On Useme since 17 May 2022

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Z pasją połączyłam swoje kształcenie z Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, specjalizując się w Multimediach i Grafice komputerowej. W moim warsztacie graficznym znajdują się narzędzia takie jak Photoshop, Illustrator, Affinity, Gimp oraz Canva, co pozwala mi tworzyć efektowne i profesjonalne projekty - od logotypów, poprzez bannery, aż po kartki okolicznościowe i zaproszenia.

Jednakże nie tylko grafika napełnia moją duszę twórczą. Pisarstwo to moja kolejna pasja, co potwierdza moja pierwsza wydana powieść. Wkrótce rozpocznę kursy redaktorskie, aby jeszcze bardziej wzbogacić swoje umiejętności w dziedzinie literatury. W moim piórze odnajdziecie prostotę i lekkość.

Zapraszam do mojego portfolio: https://aleksandraskoczylas.crevado.com

Portfolio

Tłumaczenie_ang_sdSV65F.pdf
Tłumaczenie na język angielski

Fragment mojego tłumaczenia

Portfolio item
Instagram Posty
Portfolio item

Logo wydawnictwa

Portfolio item

Okładka książki. Grafika wykonana przez ai, reszta dokończona przeze mnie

Portfolio item
Broszurka

Broszury wykonane na zaliczenie na zajecia.

Portfolio item Artykuł - Ekspert kredytowy

Fragment artykuły dotyczący negocjacji z bankiem. Całość po kliknięciu w link.

Portfolio item
Posty Instagram
Portfolio item

Logo sklepu internetowego

Portfolio item
Wizytówka

Wizytówka wykonana na zaliczenie na zajęcia.

Portfolio item
Projekt nadruku na koszulkę Zombie

Completed offers 1

  • Szukamy osoby do stałej współpracy przy zarządzaniu kartami produktów, sklepami internetowymi. W zakresie obowiązków jest kompleksowe przygotowanie i dbałość o kategorie oraz produkty w sklepach internetowych i w innych kanałach sprzedażowych. W szczególności: - tworzenie i redagowanie treści produktowy, - robienie, obróbka i przygotowanie zdjęć produktowych, - zarządzanie i wystawianie ofert produktowych na allegro - tworzenie lekkich, ciekawych tekstów o charakterze sprzedażowym i informacyjnym na blogi i social media, - inne prace administracyjne w ramach obsługi produktów w różnych kanałach sprzedażowych Z kim chcemy współpracować? Poszukujemy osoby samodzielnej, zaangażowanej oraz otwartej na poszukiwanie rozwiązań. Priorytetem dla nas jest dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zleceń. Szukamy osoby, która posiada doświadczenie: - umiejętności pracy w panelu baselinker i allegro - doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu treści produktowych, - umiejętności edytowania zdjęć w Adobe Photoshop (beta) / Lightroom oraz Canva - doświadczenie w wystawiania aukcji na allegro lub innych kanałach sprzedażowych - wiedzę na temat SEO - umiejętność pracy z chatGPT Zlecenia zazwyczaj tygodniowo zajmują ok. 20-25 godz., ale chętnie zlecimy większy zakres prac po okresie wdrożeniowym. Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności i zaangażowania. Poszukujemy tylko osoby z doświadczeniem, najchętniej z Łodzi/Warszawy ale to nie jest wymóg konieczny.