Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wałbrzych, PL

On Useme since 12 October 2021

Business bag icon

Deals 33

SUCCESSFUL: 33

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Nazywam się Dominika Wojewoda, jestem nie tylko żoną i mamą, ale także copywriterem z wielkim zamiłowaniem do tego, co robię. Oferuję szeroką gamę tekstów, takich, jakich potrzebujesz :) Gwarantuję uczciwą cenę oraz terminowość, a także w razie problemu bezpłatne poprawki.

Portfolio

Completed offers 6

  • prowadzenie fanpage , postowanie, zwiększanie zasięgu organicznego. Proszę o wycenę stworzenia 10 postów.
  • Przepisywanie własnymi słowami gotowych materiałów prasowych. Zlecenie stałe. Ma być wykonywane w miarę doraźnie. Teksty od 2 to 3,5 tys. znaków. Szukamy najlepiej studentów polonistyki. Wybierzemy ofertę najbardziej korzystną cenowo. Proszę o wycenę jednego tekstu. Materiałów zleconych może być od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcznie.
  • Do sklepu internetowego z kosmetykami barberskimi, potrzebujemy 4 tekstów, 3 z nich to wpisy na bloga i 1 to opis do zakładki o nas. Wszystkie teksty po 3000 znaków. Sklep będzie zawierał produkty firm: Reuzel, Pan Drwal, Proraso, Lavrite, Uppercut Kosmetyki będą w pełnej palecie, od pielęgnacji brody i wąsów, po włosy i pielęgnację ciała. Sklep jeszcze nie jest uruchomiony więc jedyną inspiracja do pisania tekstów będą te które znajdziesz na stronie producentów. Wpisy blog: 1. Stylizacje włosów - kiedy jaki typ kosmetyków Rodzaje stylizacji barberskich oraz dobór kosmetyków, np. pomada matowa vs pomada błyszcząca 2. Dbanie o brode i wąsy - kiedy jaki typ kosmetyków Jak dbać o brode i jakie kosmetyki wykorzystać ( od podanych powyżej producentów) 3. 5 prezentów na świeta - co kupić mężczyźnie na święta? Opisanie jakie zestawy kosmetyków mogą być swietnym prezentem na święta 4. Tekst do zakładki o nas - na podstawie innych sklepów z kosmetykami Tekst może być wzorowany na innych sklepach z kosmetykami, czy sklepów barberskich
  • Szukam osoby, która zajmie się opracowaniem tekstów na stronę http://komex.agro.pl/. Tekst miałby długość 5500 znaków i tyczył by się tematu skupu maszyn rolniczych tak jak na podstronie: https://www.komex.agro.pl/skup-maszyn-rolniczych-mazowieckie/ Od słów - "Witamy na stronie SKUPU MASZYN... " do końca tekstu, czyli: "Nie zwlekaj więc i korzystaj z oferty naszego skupu sprzętu rolniczego w mazowieckim." Wykonawca dostaje dokument z wyszczególnionymi słowami kluczowymi, które nie mogą być zmienione (proszę sprawdzić załącznik). Zadaniem wykonawcy jest przeredagowanie tekstu, przeredagowanie tekstu "pomiędzy frazami kluczowymi". Tak by nie występowała duplikacja wewnętrzna oraz zewnętrzna (mile widziane programy antyplagiatowe). Zlecenie jest na napisanie jednego tekstu. Gdy pierwszy testowy tekst będzie ok przewidziana jest dłuższa współpraca, gdyż trzeba opisać w ten sam sposób wszystkie województwa. Proszę podawać koszt opracowania jednego tekstu (5500 zzs).
  • Wykonanie 3 wpisów o tematyce: Luksusowe wykończenia mieszkań Luksusowe wykończenia domów Luksusowe wykończenia apartamentów
  • 150 słów do każdego nagłówka. h1 Jak długo ozonować samochód osobowy lub autobus? h3 Jak długo ozonowac klimatyzację w samochodzie osobowym? h3 Jak ustawić ozonator w samochodzie? h2 Ile wietrzyć auto po ozonowaniu? h2 Jak obliczyć czas ozonowania samochodu?