Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Chlebowo, PL

On Useme since 4 April 2022

Business bag icon

Deals 39

SUCCESSFUL: 31

DISPUTED: 1

FAILED: 7

Chat icon

Opinions 3

POSITIVE: 0

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 3

About me

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biura i obsłudze klienta - zarówno stacjonarnie jak i wirtualnie. Lekkie pióro, umiejętność pisania na każdy temat, doświadczenie dziennikarskie. Obsługuje program Canva Pro. Ze swoboda poruszam się w środowisku social media - promowanie postów, kampanie - instagram i FB. Prowadzę własny kanał na YT. Stawiam strony internetowe od podstaw w oparciu o wordpress i woocommerce. Mam duże doświadczenie w dodawaniu produktów do sklepów internetowych z optymalizacją opisów i tagów pod seo i wyszukiwarki.

Skills

Article Buzzmarketing Canva Copywriting Data analysis Databases Dodawanie produktów Graphics Online shop Pre-sell text Text editing Typing Video editing Virtual office Web site Woocommerce Wordpress

CV / Résumé

Aug 2014 - Nov 2021

Kierownik biura obsługi klienta

Centrum Prawa sp zoo sp k

Portfolio

Katalog produktów - materiały budowlane

Wykonanie projektu, realizacja projektu (grafika, układ) oraz umieszczenie na stronie.

KMService-_blog_post1.pdf
Przykładowy tekst

Tekst na blog.

Portfolio item Strona + sklep od podstaw

Strona od podstaw + logo.

Portfolio grafik

Wszystkie stworzone grafiki.

strona internetowa

budowa strony od podstaw - WordPress

Portfolio item
Grafika promocyjna
Portfolio item Strona + seo + wpisy pozycjonujące + logo

Projekt w trakcie realizacji. Postawienie strony od podstaw - serwer, instalacja wordpress, logo. W trakcie: teksty i optymalizacja.

Portfolio item Kanał yt

Projekt własny - montaż + nagrywanie + promocja kanału własna.

Portfolio item
Grafika na social media

grafika promocyjna social media

Opinions

no avatar
Kamil Porembiński
on 2023-02-25
Wystawiona opinia
Na początku wszystko wydawało się profesjonalne. Jasna komunikacja i pełne zrozumienie tematu. Kiedy doszło do oddania projektu (baza 300 wpisów), otrzymałem niedziałający plik Excela. Poprosiłem o poprawienie go lub wgranie poprzez Google Docs. Miałem go otrzymać rano. Mijają kolejne dni i pliku nie ma oraz nie ma żadnego kontaktu z wykonawcą zlecenia.
no avatar
Antoni
on 2022-12-20
Wystawiona opinia
Stracone 2 tygodnie, zero kontaktu, przedluzanie umowy, zwykly arkusz libre office, nie polecam chyba ze chcecie stracic 2 tygodnie
no avatar
TimeCamp
on 2022-11-28
Wystawiona opinia
Strata czasu i kompletny brak profesjonalizmu. Nie polecam. Pani zadeklarowała się do realizacji zadania, od którego uzależniony był start pewnego projektu, po czym nastąpił całkowity brak kontaktu.

Completed offers 4

  • Poszukuję osoby do wykonywania dwóch transkrypcji tygodniowo, nagrania po około 30 - 40 min. Ważne, aby w transkrypcjach znalazły się nagłówki pod SEO. Proszę o przesyłanie ofert ze stawkami za ZZS lub za minutę nagrania.
  • Zlecę uzupełnienie strony produktowej dostarczoną treścią (teksty, zdjęcia). Strona oparta o WP, edycja treści poprzez moduły ACF. Rozliczenie w ramach stawki godzinowej lub za całość. Informacja od Useme: składanie ofert przy rozliczeniu godzinowym jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • Czy dobrze odnajdujesz się w grupach na facebook ? Czy wiesz jak pisać posty żeby kogoś zaciekawiły ? Jeżeli tak to te ogłoszenie jest dla ciebie. Szukam osoby która by wystawiała ogłoszenia o pracę na grupach facebook. Następnie kontaktowała się z zainteresowanymi osobami i przekazywała kontakt dla rekrutera. Zapewniam gotową listę grup do wykonywania zlecenia. Zlecenie będzie odbywać się na zasadzie wystawienia 1 posta dziennie na 50 grupach. Wymagane doświadczenie w pisaniu skutecznych postów sprzedażowych/ofertowych.
  • Tworzę projekt łączący klientów/konsumentów z dostawcami mięsa (bezpośrednio od hodowcy lub sklepu mięsnego) - www.gdziepomięso.pl Szukam kogoś do budowania bazy z gospodarstwami hodowlanymi z eko mięsem oraz "sprawdzonymi" sklepami, które mają w ofercie mięso eko lub mięso właśnie z mniejszych lokalnych gospodarstw. Strona internetowa jeśli jest + adres email koniecznie Szczegóły co do wymogów jakie musza spełniać gospodarstwa i sklepy mogę doprecyzować podczas rozmowy