Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Zgierz, PL

On Useme since 8 January 2016

Business bag icon

Deals 96

SUCCESSFUL: 95

DISPUTED: 1

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 8

POSITIVE: 6

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 2

Skills

3d Advertisement Animation Motion graphics Recordings Tv spot Video Videoblog

Opinions

KrzysztofPietrzak
on 2021-05-01
Wystawiona opinia
Jednym słowem - polecam! Film, który miał kiepskiej jakości materiały źródłowe powala na kolana! Kontakt bezproblemowy i natychmiastowy, czas realizacji bardzo szybki. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, a ilość umów czy bogate portfolio mówi samo za siebie! Na pewno będę wracał ze zleceniami do pana Michała. Pozdrawiam, Krzysztof
Paweł Litwin
Paweł Litwin
on 2021-03-22
Wystawiona opinia
Zlecenie zostało wykonane szybko i profesjonalnie. Polecam z czystym sumieniem.
Radeklew
on 2020-04-27
Wystawiona opinia
Bardzo dobra współpraca. Grafik nie tylko czekał na moje sugestie, ale również wychodził z inicjatywą, co odbiło się korzystnie na jakości dzieła. Przy tym wszystkim, rozsądny poziom cen. Polecam.
AplikacjaQuiz
on 2019-02-21
Wystawiona opinia
Wykonawca wykonał film. Kontakt fatalny, film to kopia innego który zrobił dla innej firmy, widnieje w jego portfolio. Wykonawca byl informowany że za każdy dzień zwłoki płacę karę umowną, mimo to oddał pracę 4 dni po terminie. Na dodatek nie chce przekazać wersji edytowalnej, aby poprawił film inny wykonawca ponieważ nie zawierała tego umowa.

Freelancer's reply

WideoJuszczak
on 2019-03-20
Zabawne są takie próby zemsty. Przez cały czas trwania umowy byłem do dyzpozycji i spełniałem każdą prośbę. Film został oddany w terminie. Szanowny Pan Patryk, najpierw podał błędne dane do nagrania screenów do filmu a potem wyjechał sobie do Rzymu odpowiadając na jednego maila dziennie. Faktycznie to ze mną był utudniony kontakt. Zdanie o kopii innego filmu to kolejny absurd. Faktycznie nie przekazałem plików roboczych bo nie zawierała tego umowa i nie musiałem tego robić. Na koniec zacytuję tylko Pana Patryka. Są to maile przed tymi oszczerstawami w ramach robienia mi na złość. Każdy oceni to sam, na portalu useme mam blisko 50 ukończonych filmów i tyle samo zadowolonych klientów. Wiadomości do mnie od Pan Patryka: "Przy certyfikacie jeden puchar po prawej stronie będzie wystarczający i kończymy. Reszta bardzo dobrze zrobiona :)'' "Film bardzo dobry!" "Zaakceptowalem, dziękuję za film jest taki jak zakładałem. Jest prosty, krótki i na temat. Teraz bym skrócił niektore teksty, ale i tak będzie spełniał swoją funkcję :) Bardzo dobrego lektora Pan wybral za co również dziękuję."
Creality sp. z o o.
on 2019-02-05
Wystawiona opinia
Kolejna świetna realizacja. Polecamy współpracę z Panem Michałem.
Creality sp. z o o.
on 2019-02-05
Wystawiona opinia
Świetny kontakt i realizacja. Kreatywne podejście do tematyki i wielka pomoc w opracowaniu szczegółów.
Focz design karol niezgoda
on 2018-09-27
Wystawiona opinia
Pan otrzymał dwie raty i kontakt się urwał. Wykonał połowicznie zlecenie i na tym koniec. Dziwne, bo w trakcie zlecenia podniósł stawkę i miał otrzymać kolejny przelew za godzinę/dwie dodatkowej pracy. Brak dzieła, brak kasy i zerowy kontakt. SMS, połączenia, e-mail. Wszystkie kanały zostały wyczerpane. NIE POLECAM, a jeśli jesteś również w podobnej sytuacji - skontaktuj się ze mną. Sprawę skierowaliśmy dalej: +48 531 731 317.

Freelancer's reply

WideoJuszczak
on 2018-09-28
Po pierwsze, otrzymałem tylko połowę wynagrodzenia. Po drugie zrealizowałem scenariusz przesłany przez Pana po czym zażądał Pan filmu dwa razy dłuższego. Zrealizowałem kilkadziesiąt ofert na tym serwisie i tylko z Panem są takie problemy. Proszę przesłać poprawki do spotu 30 sekundowego jak zakłada umowa i zakończymy sprawę. Nie zamierzam jednak spełniać Pana żądań i wysłuchiwać oszczerstw.
Sagat123
Sagat123
on 2016-11-13
Wystawiona opinia
Staranne i profesjonalne wykonanie kompilacji filmików video. Zajęło to trochę czasu, ale uważam, że warto było czekać. Polecam!