webaps.pl

webaps.pl

Joined on: 2015-07-07
Łódź, Poland
Verified
SKILLS: cmscssdomain namee-commerceenglishhtmljavascriptlinuxmac OSmysqlphpportalpostgresqlserverweb applicationweb sitexml

Kim jesteśmy ? Webaps.eu jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Jesteśmy twórcami kompleksowych rozwiązań internetowych. Tworzymy platformy transakcyjne, systemy sklepowe, systemy zamówień, programy wspomagające zarządzanie relacjami z klientami. Biorąc pod uwagę różnorodność rynku, zawsze staramy się dopasować nasze rozwiązania do potrzeb konkretnego klienta.

Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy od analizy problematyki jego potrzeb oraz najważniejszych aspektów ich tradycyjnego biznesu. Wybieramy wspólnie odpowiedni model e-biznesu, który ma szanse pokonać konkurencję i rozszerzyć horyzonty tradycyjnego biznesu w kierunku jego elektronicznego wymiaru.

Przy projektowaniu oraz realizacji zlecanych nam projektów staramy się dobierać najnowsze technologie wykorzystując do tego min. wiele frameworków i języków programowania. Staramy się dobierać odpowiednie technologie do odpowiednich projektów aby koszty projektów były możliwie najniższe a jakość produktu końcowego możliwie najwyższa.

Doświadczenie Jako firma funkcjonujemy na rynku od 5 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele różnorodnych projektów, których część prezentujemy Państwu w dziale Realizacje. Do Państwa dyspozycji oddajemy również zespół specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży interaktywnej.

Kreacja Preferowaną formą kontaktu z Klientem są spotkania w siedzibie naszej firmy. Pozwalają one na spokojne omówienie etapów współpracy, poczynając od fazy projektu strony internetowej, poprzez jej wykonanie i ewentualny etap poprawek sugerowanych przez Klienta. Daje to również możliwość omówienia szczegółów z naszym specjalistą znajdującym się na miejscu.

Gwarancja Wszystkich naszych Klientów otaczamy także opieką posprzedażową. Nasze produkty objęte są gwarancją, a w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!

System zarządzania sieciami WiFi

Zbudowanie sytemu zarządzania dostępem do Internetu w sieciach gastronomicznych, oferujący możliwość autoryzacji poprzez publiczne HotSpot'y za pomocą sieci społecznościowych(FB,G+,Twitter).

Aplikacja w pełni zarządzana poprzez przeglądarkę internetową - posiada 3 strefy dostępu(Panel administratora, Panel klienta oraz strefa publiczna).

W system zostały wbudowane moduły do obsługi statystyk, newslettera oraz ankiet.

http://inspirigo.pl/ download:

System rezerwacji Online

Zbudowanie aplikacji umożliwiającej rezerwacje na szkolenia/kursy.

System zarządzany poprzez przeglądarkę internetową - posiada 2 strefy dostępu(publiczny oraz prywatny)

http://wodn-ankieta.webaps.pl/ download:

No reviews.