Visual Image

Visual Image

Joined on: 2018-04-26
Sikórz, Poland
Verified
SKILLS: 3d3DS MAXarchitecturecorporate identityinterior designmodeling 3Drendering

Our main and leading profile is to perform three-dimensional visualization and modeling. As it is well known marketing and advertising is leveraged trade. However, not everyone realizes that in order to sell your product, it must attractively presented. For our clients, we create realistic visualizations of their products, e.g. directories before they are produced. It happens that the customer would like to present something that has not yet been created. With this type of service used, e.g. company BudMat, which before the introduction of a new product needs a realistic visualization for marketing purposes. Here comes to help our trade, which creates a visualization of the product. As you know, each of us is called. a visual and having the choice product in an ugly and in a nice package, choose this in nice. Professional preparation of such a graphic to the product gives us at least half the confidence that our product will be noticed and will be purchased. We help our clients achieve their goal.

On our website all presented graphics on various media have been prepared in 3D and there is no photography.

We also wide-ranging advertising. Our business includes a comprehensive execution services, graphic design and web with a range of web, visualization and advertising materials. We provide small orders, such as business cards, advertising brochures, and intensive time three-dimensional animation, multimedia presentations, websites. Although we are a young company, we have already completed many ideas for satisfied customers and they are still recommended to the next principals, and this is probably the best evidence that Visual Image is a professional in his branch. Feel free to contact, we will try to answer in the shortest possible time and measure your order.

Zabudowa mieszkalna na skarpie

Od wieków ludzie prześcigają się w tym, czyj dom będzie okazalszy, ładniejszy, nowocześniejszy i bardziej przykuwający uwagę. By to osiągnąć, nie wystarczą nowe zasłonki czy też odmalowane drzwi wejściowe. W tej rywalizacji ważne jest wszystko, co widoczne. Współczesna architektura jest efektowna, a jej kanony zmieniają się tak samo, jak moda odzieżowa , kosmetyczna, czy stylizacyjna. Bardzo ważne jest, by dokonując przedsięwzięcia budowlanego, dobrze wpisać swój gmach w krajobraz. Krótko mówiąc, by jego obecność nie raziła potencjalnych odbiorców.

Visual Image stawia na profesjonalne projektowanie architektury w założeniu o ogólny krajobraz otoczenia przyszłego obiektu. Projektując dom, biurowiec, siedzibę firmy, szkołę, kościół lub nawet całe osiedle, staramy się ująć ogólny zarys krajobrazu i przeznaczenia zabudowań jakie w nim staną. Jest to dostępne dzięki trójwymiarowemu modelingowi i renderowaniu, które w realny sposób pokazuje, jak dany obiekt będzie wyglądał w rzeczywistości a nanoszenie wszelkich zmian ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Dzięki takim rozwiązaniom robimy to szybko, stale będąc w kontakcie z klientem. Jego sugestie są dla nas najważniejsze.

http://www.visualimage.pl/pl/portfolio/wizualizacje-3d/zabudowa-na-skarpie-dom-exterior-wizualizacja-3d

Zabudowa bliźniacza firmy Global Development

Zabudowa bliźniacza stanowi pośrednią formę pomiędzy domem wolnostojącym a zabudową szeregową. Możemy cieszyć się wtedy przestronnym wnętrzem i ogrodem okalającym dom, czyli cechami, jakie posiada dom wolnostojący. Różnicą jest bliskość sąsiada. To kolejna cecha tzw. „bliźniaka”, a mianowicie, że w przeciwieństwie do zabudowy szeregowej sąsiada mamy tylko z jednej strony (chyba, że w zabudowie szeregowej zajmujemy dom krańcowy). Zabudowa bliźniacza, poza wieloma zaletami użytkowymi, posiada jeszcze wielką zaletę ekonomiczną, to znaczy, że przy zgodnym porozumieniu ze sąsiadem, możemy podzielić koszty wszelkich przyłączy i mediów. Dodatkowo ważne jest, że podczas naszej nieobecności, urlopu czy wyjazdu rodzinnego, sąsiad z domu obok zawsze będzie miał „oko” na nasz dobytek. No chyba, że na urlopy jeździ się wspólnie z nim.

Wizualizacja tego typu obiektów jest bardzo ważna z punktu widzenia przyszłego nabywcy. Global Development zwróciło się z do Visual Image z propozycją współpracy, mającej na celu drobiazgowe i realistyczne zwizualizowanie zabudowy bliźniaczej oraz terenu, na którym znajdują się segmenty Cekanowo.

http://www.visualimage.pl/pl/portfolio/wizualizacje-3d/wizualizacje-3d-zabudowy-blizniaczej

Podświetlenie LED lustra łazienkowego firmy ARTFORMA

Od czasów starożytnych ludzkość przywiązywała ogromną wagę do swojego wyglądu, zwłaszcza, że nie wszystkie kobiety to Szapołowska, a nie każdy facet to Belmondo. Wynalazek zwierciadła od samego początku stanowił obiekt dość tajemniczy. Twierdzono nawet, że prowadzi ono do innego, alternatywnego świata. Do twej pory wejść tam udało się jedynie niejakiej Alicji. Niemniej jednak mądrzejsza część ludzkości używa ich zgodnie z przeznaczeniem, czyli w urządzeniach optycznych i lustrach. Lustra firmy Artforma, stanowią kwintesencję tego, co możemy oglądać w wielu filmach, gdzie akcja dzieje się w garderobie gwiazd, z resztą motyw luster w kinie jest praktycznie niemal tak stary jak samo kino. Wyposażone w oświetlenie, doskonale nadają się do wielce szczegółowego studiowania anatomii naszej twarzy.

http://www.visualimage.pl/pl/portfolio/wizualizacje-3d/podswietlenie-led-lustra

Wirtualne panoramy 360 3D

Trójwymiarowe wizualizacje o spektrum panoramy 360 stopni we wszystkich płaszczyznach jest kolejnym krokiem w dziedzinie prezentacji i grafice komputerowej. Tego typu przedsięwzięcie ma znaczną wyższość nad statecznymi, renderowanymi scenami pod tym względem, że odbiorca ma wrażenia znajdowania się w środku wygenerowanego obiektu. Tworzenie i renderowanie takich scen wymaga posiadania ogromnej mocy przeliczeniowej, której nie ma możliwości „wykrzesać” na domowym komputerze. Do pracy używamy stu dwunastu rdzeni renderujących, które pozwalają nam na tworzenie scen w jakości od 8K do 19 K w czasie poniżej jednej godziny.

Technologia 3D 360 Panoramic znakomicie nadaje się do wirtualnego tworzenia aranżacji wnętrz, wizualizowania rozwiązań architektonicznych i technologicznych w budownictwie a także jako doskonała zabawa, która daje na poczucie znajdowania się miejscach, których nie zawsze będziemy mogli zobaczyć.

http://www.360.visualimage.pl/

No reviews.