Visperaart Anna Polińska

Visperaart Anna Polińska

Joined on: 2019-01-02
Łódź, Poland
Verified
SKILLS: esaayguide textleisure time animationmultimedia presentationpre-sell textreviewstop-motion animation

Moją największą pasją jest animacja lalkowa, technika, która pozwoliła ożyć słynnym bajkowym bohaterom, takim jak polski Miś Uszatek czy brytyjski Baranek Shaun. Miałam zaszczyt współpracować ze studiami filmowymi zajmującymi się tego typu produkcją. W ten sposób nabrałam doświadczenia nie tylko jako animator, lecz również zapoznałam się z realiami planu filmowego, zagadnieniami związanymi z właściwym oświetleniem, ustawieniem kamery czy końcową postprodukcją filmu. Obecnie poszerzam swoje horyzonty i rozpoczynam przygodę z nowocześniejszą techniką animacji - 3D. W tym celu uczę się obsługi m. in. takich programów jak Autodesk Maya, Blender i Autodesk Motion Builder. Lubię testować nowe oprogramowania i sprzęty, porównywać je ze sobą i stopniowo odkrywać pełnię ich funkcjonalności.

Interesuję się również szeroko pojętą kulturą i sztuką. Ukończyłam Liceum Plastyczne, w którym nauczyłam się nie tylko tworzyć własne dzieła, lecz również nabyłam wiedzę z zakresu historii sztuki oraz umiejętność odnajdywania nowych trendów.

Kolejną ważną dziedziną w moim życiu jest pedagogika wieku dziecięcego. Studia nad tą specjalizacją ukończyłam na poziomie licencjackim. Przyswoiłam wówczas dużą dawkę teorii na tematy związane m. in. z psychologią dziecięcą, metodyką nauczania i dydaktyką pracy z dziećmi. W trakcie praktyk studenckich oraz w późniejszej pracy zawodowej nauczyciela, miałam okazję poznać jak to jest w rzeczywistości zajmować się sporą gromadką małych, pełnych energii indywidualistów. Miałam również okazję organizować i współorganizować warsztaty i eventy dla najmłodszych.

Najchętniej piszę artykuły na tematy, które są związane z moimi pasjami, o których mogłabym opowiadać godzinami. Chętnie zajmę się również opisami miejsc, recenzjami książek, filmów czy gier. Nieobce mi jest również wyszukiwanie specyfikacji technicznych różnego typu sprzętów, odnajdowanie informacji w sieci oraz innych źródłach czy zbieranie opinii na konkretny temat. Dodatkowo jestem zawsze otwarta na nowe wyzwania, uwielbiam uczyć się i odkrywać nieznane więc rozważę każdą propozycję.

Studio filmowe Trefl S.A.

Praca jako animator lalkowy przy produkcji serialu "Rodzina Treflików" - sezon III i IV.

download:

"SE-MA-FOR" Produkcja Filmowa Sp. z o. o.

Praca na stanowisku animator lalkowy przy produkcji serialu dla dzieci "Zajączek Parauszek".

download:

Zespół Szkół i Placówek Kwalifikacji Zawodowych w Zgierzu

Praca na stanowisku referent. Do moich obowiązków należały zadania z zakresu: - organizacji szkoły: układania planów zajęć, sporządzania dokumentacji dla urzędów; - korespondencji ze słuchaczami, Urzędem Marszałkowskim i kadrą innych placówek oświatowych; - zarządzania danymi słuchaczy i kadry szkolnej; - archiwizacji dokumentów i akt.

download:

GoodContent.pl

Praca w charakterze copywritera. Zrealizowałam 37 tekstów o różnorodnej tematyce (m.in. turystyka, medycyna estetyczna, kosmetyka, reklamy, SEO, artykuły blogowe). Po wprowadzeniu systemu ocen za każde zlecenie otrzymałam jak dotąd maksymalną ilość punktów.

download:

artykuły o grach

experience: positive | written:

Comment: Polecam serdecznie. Dobre jakościowe teksty, terminowość, profesojonalizm, szybki kontkat i reagownaie na zmiany.

See all opinions...