Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 3 May 2019

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

MOTION GRAPHICS | VIDEO PRODUCTION | VISUAL ARTIST & VJ

Doświadczony i pełen pasji freelancer z udokumentowaną historią pracy w branży visual arts oraz graphic design /animation/photography. Wykwalifikowany w zakresie praktyk i narzędzi skutecznej promocji cyfrowej. Kreatywny, zorientowany na rezultaty, zaangażowany i wizjonerski architekt pomysłu, rzetelny wykonawca i szybki implementator.

Animacje produktowe Animacje 3D Animacje w prezentacjach multimedialnych Animacje reklamowe na wyświetlacze LED Filmy reklamowe Filmy korporacyjne Filmy wizerunkowe Prezentacje multimedialne PPT , Keynote , Prezi Wizualizację 2D/3D w dowolnym formacie,

Zapraszam do kontaktu https://www.youtube.com/@VISIONMOONLIGHT https://www.facebook.com/VISIONMOONLIGHT/

Skills

3d Animation Graphics Modeling 3D Motion graphics Photography Promotional video Video Video editing Video editing

Opinions

no avatar
SZTUKA-ARCHITEKTURY.PL
on 2021-02-05
Wystawiona opinia
Vision Moonlight wywiązał się z zadania poprawnie pod wzlędem technicznym proponując także własne rozwiązania. Współpraca była terminowa oraz sprawna. Wymiana informacji przebiegała płynnie. Mogę polecić Vision Moonlight jako sprawnego twórcę w zakresie animacji 3D, który odpowiada na zapotrzebowanie klientów.

Freelancer's reply

VisionMoonlight
VisionMoonlight
on 2023-03-13
Bardzo dziękuję za opinie, również mam miłe odczucia co do prowadzenia komunikacji oraz całokształt współpracy przebieg bardzo dobrze. Pozdrawiam i zapraszam ponownie !