Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Koszalin, PL

On Useme since 14 August 2019

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Cześć!

Mam na imię Szymon i od 2019 roku zajmuję się branżą SEO i E-commerce. Obecnie na stałe współpracuję z kilkoma sklepami internetowymi m.in. z branży BHP, czy oświetlenia wnętrz. Przez ponad rok pracowałem w agencji SEO, w której zajmowałem się copywritingiem, linkbuildingiem, czy budowaniem zaplecza technicznego. Prywatnie studiuję na uczelni w Bydgoszczy.

Dobrze znam się na SEO i wszystkim, co związane z E-commerce. Chętnie podejmuję nowe wyzwania i przy każdym zleceniu daję z siebie 100%.

Skills

Copywriting Css Editing Graphics Html Layout design Online shop Prestashop Product description Seo Service description Social media Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item
Tłumaczenie komiksów dla strony Repostuj

Moim zadaniem było tłumaczenie komiksów i ich edycja. Edycja grafik i zdjęć nie stanowi dla mnie problemu jestem kreatywny i chętnie podejmuję nowe wyzwania.

Specjalista ds. SEO, zarządzanie sklepem interneto

Obecnie zajmuję się sklepem z branży BHP. Moje zadania są związane z edycją grafik, pozycjonowaniem, google ads i Fb ads.

Redagowanie opisów dla strony z branży oświetlenio

Opis kategorii dla sklepu z branży oświetleniowej. Temat mało ciekawy, ale wiadomo, że w pracy Copy trzeba umieć pisać na każdy temat. W czasie mojej pracy pisałem również opisy typowo kreatywne.