SylwiaWi

SylwiaWi

Joined on: 2017-11-15
Bieruń, Poland
Verified
SKILLS: copywritinge-marketingfacebookfanpageglobetrottinginstagramonline advertisingonline shopoutddor photographyphotographyprestashopsocial mediatext editingwebsite administrationwordpress

Studentka Zarządzania Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Marketing i Kominikacja Rynkowa ze specjalizacją E-marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Moją pasją są podróże po świecie, na które poświęcam sporo czasu. Wykonywałam zlecenia między innymi dla Pozycjonerii (pisanie tekstów dla zaplecz), tworzyłam opisy i uzupełniałam asortyment w e-sklepie „Światło i lampy”. Stacjonarnie pracowałam jako doradca klienta oraz osoba odpowiedzialna za poprawne funkcjonowanie sklepu internetowego i jego promocję- „sklep aktywnych”.

Sklep Aktywnych

Obsługa klienta, uzupełnianie asortymentu,tworzenie grafik reklamowych i opisów, prowadzenie instagrama i facebooka, tworzenie krótkich filmów reklamowych, obsługa allegro.

https://www.sklepaktywnych.pl download:

Własny Instagram

Aktywne rozwijanie swojego konta na instagramie- testowanie Instagramowych nowinek w celu rozwoju konta i poszerzania własnej wiedzy na temat działania SM. Tworzenie angażującego contentu.

https://www.instagram.com/szylwi download:

No reviews.