Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bieruń, PL

On Useme since 15 November 2017

Business bag icon

Deals 10

SUCCESSFUL: 10

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Marketing i Kominikacja Rynkowa ze specjalizacją E-marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Moją pasją są podróże po świecie, na które poświęcam sporo czasu oraz rośliny- w domu mam prawdziwą dżunglę. Wykonywałam zlecenia między innymi dla Pozycjonerii (pisanie tekstów dla zaplecz), tworzyłam opisy i uzupełniałam asortyment w e-sklepie „Światło i lampy”. Stacjonarnie pracowałam jako doradca klienta oraz osoba odpowiedzialna za poprawne funkcjonowanie sklepu internetowego i jego promocję- „Sklep aktywnych”. Zajmowałam się również działaniami reklamowymi dla jednego z Krakowskich Teatrów. Prowadziłam social media oraz tworzyłam fotografie (zarówno produktowe i stylizowane) dla sklepów z polskim rękodziełem- "Marka dizajn". Po godzinach rozwijam swoją małą manufakturę świec Szylwi Candle.

Skills

Advertising photography Article Business photography Copywriting E-marketing Facebook Fanpage Fashion photography Globetrotting Instagram Online advertising Online shop Outddor photography Photography Portrait Pre-sell text Prestashop Search optimization Seo Social media Text editing Website administration Wedding photography Wordpress

Portfolio

Własny Instagram

Aktywne rozwijanie swojego konta na instagramie- testowanie Instagramowych nowinek w celu rozwoju konta i poszerzania własnej wiedzy na temat działania SM. Tworzenie angażującego contentu.

Teatr Łaźnia Nowa

Prowadzenie Instagrama, Facebooka- tworzenie grafik, opisów, odpowiadanie na komentarze oraz wiadomości. Przeprowadzanie płatnych kampanii.

Szylwi Candle

Rozwijanie od zera konta świec które tworzę. Robienie grafik, zdjęć i opisów świec.

Sklep Aktywnych

Obsługa klienta, uzupełnianie asortymentu,tworzenie grafik reklamowych i opisów, prowadzenie instagrama i facebooka, tworzenie krótkich filmów reklamowych, obsługa allegro.

Marka dizajn

Zdjęcia produktowe oraz "lifestyle". Prowadzenie konta na IG oraz FB- tworzenie zdjęć, grafik, opisów oraz odpowiadanie na komentarze i wiadomości. Przeprowadzanie płatnych kampanii.

Hevea materace

Prowadzenie kanału na Fb oraz Ig. Przygotowywanie grafik i opisów.

Completed offers 4

  • Dzień dobry, Zlecę przygotowanie krótkich i prostych tekstów do postów do social media (fb): - 5 na temat artykułów dla zwierząt - 5 na temat elektryczności - 3 na temat układanki Długość 300 - 500 zzs. Jeżeli jakość tekstów będzie w porządku, to nawiąże współpracę i będę zlecać więcej tekstów.
  • Zlecę pisanie postów na FB o tematyce Beauty i medycyna estetyczna w ilość znaków od 800 do 1200.
  • Zlecę przeprowadzenie kampanii reklamowej o zasięgu lokalnym w mediach społecznościowych - promocja klipu video, reklamującego nową płytę zespołu muzycznego. Wszystkie materiały reklamowe zostaną dostarczone, praca polega na uruchomieniu reklamy i wprowadzeniu odpowiednich ustawień targetowania. Proszę o wycenę działań.
  • Zlecę przeprowadzenie promocji projektu kulturalnego na facebooku i instagramie. Wszystkie materiały filmowe, foto i teksty zostaną dostarczone, chodzi tylko o ustawienie reklamy, żeby trafiła do odpowiednich osób (zasięg lokalny - tylko Poznań, młodzi rodzice - projekt adresowany do ludzi, spodziewających się dziecka). Budżet na reklamę: 1500 zł + wynagrodzenie osoby przygotowującej reklamę. Poproszę o ofertę z wyceną honorarium osoby przygotowującej reklamę.