Stańczak

Joined on: 2017-09-12
Kołobrzeg, Poland
Verified
SKILLS: articleblogbuzzmarketingcopywritingfanpageproduct descriptionservice descriptiontext editing

Witam , jestem zainteresowana wszelkimi zleceniami w kategorii "teksty". Interesuję się humanistyką, więc pisanie sprawia mi wiele przyjemności i wykonuje to na bardzo dobrym poziomie. Pasjonuje się także podróżami, branżą turystyczną oraz pisaniem wierszy. Czytam wiele artykułów z różnych dziedzin więc podejmę się każdej tematyki napisania tekstu. Jestem osobą kreatywną i sumienną. Czekam na propozycje zlecenia :)

Fragment artykułu modowego

Każda kobieta lubi dobrze wyglądać, a zarazem czuć się swobodnie w swoim obuwiu. Prezentowane marki mają w swoich kolekcjach wszystko, czego potrzeba! Szyk, wygoda i styl. Wszystkie Panie odnajdą siebie w tegorocznych jesiennych kolekcjach niepowatrzalnego obuwia od producentów takich, jak : Tommy Hilfiger, Quazi, Wojas oraz Big Star. 1. Tommy Hilfiger Wysokiej klasy projektant, który zasłynął z niebanalnych pomysłów na obuwie, czy odzież. Jego logo jest rozpoznawalne niemalże na całym świecie. Tej pięknej jesieni przygotował dla kupujących, buty idące w parze z obowiązującymi trendami i modą.

Pierwsze prezentowane poniżej buty to klasyczne czarne botki posiadające na wysokości kostki pasek z elegancką blaszką, na której widnieje napis : ''Tommy Hilfiger'', co tworzy je wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Są idealne na chłodniejsze, jesienne dni i pasują do większej części naszej garderoby. Idealnie komponują się ze zwykłymi jeansami, jak również w połączeniu ze spódniczką. Kolejną nowością w kolekcji projektanta są sneakersy. Te buty w ostatnim czasie bardzo zyskały na popularności. Noszą je kobiety w każdym wieku. Na pierwszy rzut oka wyglądają na buty sportowe, jednakże posiadają niewidoczną, wygodną koturnę. Ich doskonałym dodatkiem jest brokat, który pozwala na wybranie tych butów nie tylko na spacer, do miasta, ale też na spotkanie ze znajomymi łącząc je z wyjściowymi ubrabniami. Wojas - to uznana, globalna marka, której produkty powstają w Polsce. Otrzymała wiele nagród i statuetek, co czyni ją bardzo zaufanym producentem obuwia. Jak większość popularnych mark, wprowadziła mnóstwo nowości na okres jesienny tego roku.

W katerogii obcasy w nowej kolekcji widnieją grube słupki, jak i cienkie szpilki. Każde z tych butów są w kolorze typowo jesiennym. Odcienie brązu, bordo oraz czerń królują w wydaniu Wojas'a.

Kozaki - to zawsze modny fason obuwia, lecz w tym roku postawiono na wysokość za kolano. Doskonale prezentują się ze spódniczką, czy dłuższym swetrem. Są rozwiązaniem na każdą poranną rozterkę kobiet '' W co się dziś ubrać?''.

download:

Fragment artykułu o pasach zabezpieczających

1. Jak dobrać odpowiednie zabezpieczenie do przewozu ładunku? Najważniejszym kryterium przy wyborze odpowiedniego zabezpieczenia jest rodzaj ładunku. Po jego określeniu, z łatwością wybierzemy rodzaj zabezpieczenia. Najczęstszym wyborem są pasy transportowe. Jest to skuteczny i wytrzymały rodzaj zabezpieczenia, które swoje zastosowanie ma właściwie w każdej firmie transportowej. Przy doborze pasów ważne jest to, czy nie są one uszkodzone i czy posiadają czytelną etykietę. Jeśli dobierzesz odpowiedni wymiar i kryterium wytrzymałości pasów skutecznie zabezpieczysz nimi ładunek . Oprócz pasów zabezpieczających istnieją także inne rodzaje ochrony ładunku.

Dlaczego odpowiednie zabezpieczenie ładunku jest tak ważne? Prawidłowe zabezpieczanie ładunków w trakcie przewozu związane jest przede wszystkim z zapewnieniem bezpieczeństwa kierowcy i pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Towar przemieszczający się lub wystający poza pojazd, ograniczając tym samym widoczność, stanowi niebezpieczeństwo na drodze. Ponadto może się to wiązać z ryzykownymi stratami. Właściciel pojazdu powinien zadbać o jak najlepsze zabezpieczenie wiezionego towaru. Każdy rodzaj zabezpieczenia powinien być także zgodny z obowiązującymi w transporcie normami oraz przepisami. Za nieprzestrzeganie przepisów grożą sankcje pieniężne wynoszące od 100 zł (za zasłanianie ładunkiem tablic rejestracyjnych pojazdu) do 300 zł (za posiadanie przyczepy o niedopuszczalnej masie całkowitej). Kierowca ma obowiązek dopilnować, aby ładunek był odpowiednio zabezpieczony. Pasy oraz inne środki mocujące powinny być regularnie kontrolowane pod względem uszkodzeń taśmy (przetarcia, przecięcia), trwałości elementów napinających (sprawność, pęknięcia) i zużycia elementów mocujących (wygięcia, rdza). Do dodatkowych środków zabezpieczających ładunek należą m.in. belki zaporowe mocowane na burty naczepy, drążki rozporowe, siatki i maty antypoślizgowe.

download:

Zlecę napisanie tekstów na stronę www - dane techniczne - telefony komórkowe.

experience: positive | written:

Comment: Szybko i sprawnie, Polecam !

See all opinions...