Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Niedźwiada

On Useme since 10 July 2024

About me

Cześć! Jestem Magda i Social Mediami zajmuję się od 2018 roku. Studiowałam Filologię Polską oraz Dziennikarstwo, co ułatwia mi tworzenie tekstów i reklam ;) Współpracowałam z różnymi branżami (m.in. branża medialna, beauty, weselna, edukacyjna, stomatologiczna, gastronomiczna). Tworzę materiały wideo, posty, grafiki, zdjęcia, zajmuję się tworzeniem kontentu, strategią komunikacji w social mediach i e-marketingiem. Moje przykładowe realizacje zobaczysz tutaj:

https://socialmediapeople.my.canva.site/

Prowadzę swoją działalność, obecnie mieszkam we Wrocławiu. Zapraszam do owocnej współpracy! ;)

CV / Résumé

Jan 2024 - Now

Social Media & Marketing Manager

Firma kosmetyczna

Od początku 2024roku współpracuję z polską firmą kosmetyczną dostępną w jednej z największych sieci drogerii w Polsce. Tworzę strategię komunikacji, strategię marketingową, prowadzę SM (FB,IG,TT), odpowiadam za kontakt z influencerami.

Sep 2023 - Oct 2023

Social Media Manager

Siedlisko Gościnne Progi

W Siedlisku Gościnne Progi tworzyłam konta w mediach społecznościowych, tworzyłam treści foto i wideo, stworzyłam strategię komunikacji, którą kontynuowali właściciele obiektu.

Mar 2023 - Nov 2023

Social Media Manager

Radio VOX FM

W Radiu VOX FM zajmowałam się obsługą Social Mediów, tworzeniem kontentu, odpowiadaniem na komentarze, pomocą w dziale marketingu, pomocą w organizowaniu eventów, kontaktem z muzykami, influencerami, gwiazdami.

Oct 2018 - Now

Makijażystka, stylistka rzęs i brwi, social media

MB Magdalena Branica

W 2018 roku rozpoczęłam swoją działalność związaną z branżą beauty oraz social mediami. Do tej pory pracuję jako Social Media Manager.

Portfolio

Social Media People UGC Creator

Współpracuj ze mną! Tworzę pojedyncze materiały wideo, foto, grafiki, strategie komunikacji w social mediach, zajmuję się prowadzeniem i obsługą kont w social mediach, tworzeniem kontentu. Sprawdź moje portfolio ;)