Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kobyłka, PL

On Useme since 28 September 2017

Business bag icon

Deals 4

SUCCESSFUL: 4

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Przede wszystkim osoba kochająca pisać oraz niebojąca się użyć przy tym swojej wyobraźni:) Absolwentka Dziennikarstwa oraz Filologii polskiej. Na co dzień uczę polskiego, sprawia mi to dużą satysfakcję, gdyż kochać język i pracę z ludźmi.

Miałam okazję samodzielnie prowadzić profile społecznościowe kilku firm ( FACEBOOK raz INSTAGRAM), znam aktualne trendy panujące w SM, staram się być na bieżąco. Znane sa mi również programy do analizy SM (Sotrender)

Miałam okazję tworzyć opisy i prowadzić marketing dla firmy nieruchomościowej oraz wydawnictwie edukacyjnym. Obszar e-marketingu oraz SEO jest mi bliski.

Tematy, w których czuję się najlepiej -zdrowie, dietetyka, uroda; -podróże, turystyka, hotelarstwo. -opisy produktowe ( w szczególności wyposażenie wnętrz, antyki) -moda; -nieruchomości.

Skills

Article Online lessons Product description Search optimization Sector Service description Social media Text editing

Completed offers 1

  • Szukam Community Managera do moderacji treści zamieszczanych przez Społeczność portalu o tematyce medycznej. Zlecenie: - w dniach od 16 do 27.08 (tylko dni robocze) - około 1,5-2 h dziennie - budżet za całość: 300 euro