Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Gdańsk

On Useme since 11 March 2024

About me

Reprezentuję firmę Sitebell Sp. z o.o.. Jesteśmy młodym zespołem który rozumie że Internet jest przyszłością dlatego do naszych projektów używamy najnowszych technologii. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a tworzone przez nas strony są zawsze sprofilowane pod naszych klientów. Używając najnowszych zabiegów technologicznych pomagamy uzyskać najlepsze wyniki i zapewnić najwyższą wygodę pracy. Tworzyliśmy projekty warte setki tysięcy złotych czy to robiąc je od zera czy rozwijając istniejące już strony lub aplikacje. Podejmujemy się też mniejszych zleceń np. na strony będące wizytówkami.

Portfolio

Portfolio item
Gra E-Diplomacy

Przeniesienie gry „ryzyko” do wersji przeglądarkowej. Projekt był realizowany dla Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Aplikacja ma urozmaicić zajęcia na uczelni, umożliwiając studentom rozwijanie swoich kompetencji w dyplomacji.

Portfolio item Panele do zarządzania dla firm z branży taxi

Projektowaliśmy panele do zarządzania kierowcami oraz rozliczeniami. Zastosowaliśmy rozwiązania ułatwiające zarządzanie bardzo liczną bazą pracowników oraz wprowadziliśmy automatyczne rozliczenia na podstawie dokumentów, wraz z generowaniem raportów.

Portfolio item
Krajowy Projekt Energetyczny - panel

Rozbudowa panelu organizacji pracy całej firmy. Naszym głównym zadaniem była wizualizacja wyników i automatyzacja pracy. Zostało to zrealizowane poprzez dodanie licznych wykresów oraz raportów. Implementowaliśmy integracje z google drive i bramki sms