Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 8 December 2022

Business bag icon

Deals 19

SUCCESSFUL: 19

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Cześć.

Nazywam się Michał i prowadzę swoje profile foodowo-podróżnicze na Instagramie oraz TikToku. tworze także materiały sponsorowane dla marek, których produkty lub usługi są mi bliskie i zwyczajnie mogę za nie ręczyć. Słowem - umiem i bardzo lubię w wideo. Obojętnie jaką formę ono przyjmie - czy to reelsy, czy to TikToki. Chętnie podejmę współpracę i poprowadzę markowego TikToka. ;)

Moje poczynania w sieci możecie podejrzeć poniżej. ;) Instagram: https://www.instagram.com/sikorski.sikorski/ TikTok: https://www.tiktok.com/@sikorski.sikorski?is_from_webapp=1&sender_device=pc

PS Prywatnie jestem ojcem słodkiego pieseła Antka na pełen etat.

Categories

CV / Résumé

Feb 2023 - Now

Podcast "tylko dobre hsitorie"

Jestem autorem podcastu "tylko dobre historie". To pierwszy w Polsce wideo-podcast, gdzie osoby oglądające mogę przesłać swoją historię, a ta ma szansę pojawić się w odcinku. Wszystkie odcinki lądują na YouTubie oraz Spotify. Zapraszam Michał ;)

Mar 2022 - Now

Senior Account Executive

TESTA AGENCY

Jestem seniorem w agencji reklamowej z ponad 20-letnim starzem - TESTA. ;) Odpowiadam głównie za komunikację marek z naszego portfolio. Dodatkowo uczestniczę w przygotowywaniu kreatywnych koncepcji do przetargów, w których bierze udział moja agencja.

May 2015 - May 2021

Dziennikarz / Reporter / Wydawca

TVN DISCOVERY (obecnie Warner Bros)

W TVN spędziłem 6 lat swojej kariery. Na samym początku byłem redaktorem w serwisie Player.pl Potem przeszedłem do portalu TVN.pl, gdzie odpowiadałem za opiekę PR-ową nad wybranymi serialami oraz programami (Kuchenne Rewolucje, Projekt Lady).